|

انهدام کارگاه بزرگ تولید سلاح جنگی و شکاری

یک کارگاه تهیه و ساخت انواع سلاح و مهمات جنگی و شکاری در شهرستان اندیمشک کشف و منهدم شد.

انهدام کارگاه بزرگ تولید سلاح جنگی و شکاری
کد مطلب : 44415

سرهنگ علیرضا میررضایی، فرمانده انتظامی اندیمشک با بیان این خبر اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی چمگلک در این راستا با پشتیبانی عملیاتی سایر واحدهای پلیس با رصد، اشراف و مراقبت موفق به شناسایی یک باب منزل مسکونی در این شهرستان شدند که به کارگاه بزرگ ساخت، تهیه و فروش انواع سلاح و مهمات تبدیل شده بود.

وی ادامه داد: مأموران پلیس با هماهنگی مرجع قضایی در عملیاتی منسجم و ضربتی پس از محاصره کامل محل، نسبت به دستگیری متهم اقدام و از این کارگاه مقادیر زیادی انواع سلاح و مهمات جنگی و شکاری کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: ۲ قبضه سلاح شکاری، یک قبضه کلت کمری جنگی، یک قطعه دستگاه ساخت فشنگ جنگی و شکاری، ۱۵۰ فشنگ شکاری، ۲ عدد فشنگ جنگی مربوط به ژ۳ و کلت، یک عدد نارنجک دستی جنگی، ۲ خشاب کلت کمری و ۱۳۰ عدد چاشنی فشنگ شکاری در این کارگاه کشف و ضبط شد.

وی افزود: مقادیر قابل‌توجهی قطعات سلاح، باروت و خرج ساخت فشنگ جنگی و شکاری، ۴۰ دستگاه موبایل مسروقه، ۲ عدد سیلندر خودروی مسروقه و ۲ پلاک جعلی دست‌نویس خودرو نیز از دیگر کشفیات در این کارگاه بودند.

انهدام مزرعه کاشت خشخاش در اندیمشک

سرهنگ میررضایی با تأکید بر برخورد قاطع پلیس با فروشندگان مواد مخدر و سارقان گفت: یگان‌های پلیس اندیمشک همچنین در چند نوبت نسبت به شناسایی و دستگیری ۲ خرده‌فروش مواد مخدر که در مغازه و به‌صورت پیک موتوری مواد مخدر عرضه می‌کردند، اقدام کردند.

وی اضافه کرد: یک کیلو و ۳۱۰ گرم انواع مواد مخدر در بازرسی از مغازه متهمان کشف شد و در ادامه هفت نفر از محکومان فراری که حکم جلب آنها توسط دستگاه قضایی صادر شده بود، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی اندیمشک اعلام کرد: یگان‌های مختلف پلیس اندیمشک همچنین موفق به توقیف هشت دستگاه وسیله نقلیه متخلف، دستگیری یک سارق احشام، کشف ۱۳ رأس احشام مسروقه و یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز شدند.

وی افزود: پنج هزار بوته کاشت خشخاش نیز در یکی از مناطق بخش الوار گرمسیری این شهرستان کشف و معدوم شدند.

سرهنگ میررضایی خاطرنشان کرد: این متهمان با دستور مرجع قضایی با قرار مناسب روانه زندان شدند و روند رسیدگی قضایی آنها آغاز شده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین