|

آموزش تعمیر الکتروموتور

آموزش تعمیر الکتروموتور
کد مطلب : 37280

 

 

 

 •  

 شرکت آبتین صنعت آمادگی دارد در کوتاهترین زمان بهترین خدمات را به شما ارائه نمایند. متخصصان ما در تمامی مراحل انتخاب، نصب و راه اندازی، بهره برداری، تعمیرات، تامین قطعات، آموزش و غیره در کنار شما هستند.

 

 1. مشاوره

با توجه به تنوع زیاد محصولات و متریال های شرکت آبتین صنعت، متخصصان ما با در نظر گرفتن نوع سیال و شرایط بهره بردای، مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه را پیش روی شما قرار می دهند و پاسخگوی تمامی سوالات شما جهت انتخاب بهترین پمپ، فیلتر و سایر محصولات هستند. همچنین در صورت مشاهده هر گونه تغییرات در عملکرد محصولات آبتین صنعت و یا اختلال در فرایند تولید بلافاصله با ما تماس حاصل نمایید تا متخصصان ما علت را بررسی نموده و راه حل ممکن را در اختیار شما قرار دهند. علاوه بر این متخصصان ما آمادگی دارند تا از فرایند تولید شما بازدید نموده و نکات ضروری را در این خصوص در اختیار شما قرار دهند.

 1. ساخت محصول سفارشی

چنانچه طرح ها، ابعاد و اندازه ها و متریال های استاندارد آبتین صنعت نیاز شما مشتریان محترم را رفع ننماید، ما با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه طراحی و تولید و همچنین دارا بودن انواع ماشین آلات و ابزارآلات آماده پاسخگویی به تمام خواسته های شما هستیم و محصول سفارشی را متناسب با سیال و شرایط بهره برداری شما ارائه می دهیم. همچنین هر گونه قطعه و محصول پلیمری مطابق با طرح، نقشه و نمونه ارائه شده از جانب شما مهندسی معکوس شده، به بهترین نحو طراحی و ساخته می شود.

 

 

 

 1. بازرگانی

واحد بازرگانی شرکت آبتین صنعت آمادگی دارد، هرگونه پمپ، فیلتر و سایر محصولات، قطعات یدکی و لوازم جانبی را متناسب با نیاز و درخواست شما از برندهای معتبر داخلی و خارجی تهیه نموده و در اختیار شما قرار دهد.16

 1. تعمیر و به روزرسانی سانتریفیوژ

محصولات ما شامل یک سال گارانتی در شرایط استاندارد بهره برداری می باشند. هنگام خرابی محصول، واحد تعمیرات با در اختیار داشتن نیروهای متخصص، گزارش علت خرابی به همراه راه حل مربوطه و هزینه تعمیرات آن را اعلام نموده و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن اقدام به تعمیر دستگاه می نماید. جهت کاهش هزینه ها سعی می گردد به جای تعویض قطعه معیوب با قطعه نو، نسبت به اصلاح آن اقدام گردد. همچنین هنگام تعمیرات، محصولات طبق آخرین طراحی ها به روزرسانی می گردند. از سوی دیگر جهت ارائه خدمات بهتر کلیه سوابق تعمیرات و راه حل های اصلاحی ارائه شده در سوابق مشتریان محترم نگهداری می شود. با توجه به اینکه محصولات ما برای سیالات خورنده و خطرناک استفاده می گردند، خواهشمند است جهت حفظ سلامت پرسنل واحد تعمیرات قبل از ارسال نسبت به تخلیه سیال و نظافت دستگاه اقدام فرمایید. خدمات تعمیرات و بازسازی برای محصولات مشابه سایر برندهای خارجی نیز به بهترین نحو ارائه می گردد.

 1. تامین قطعات یدکی

شرکت آبتین صنعت تامین قطعات یدکی با بالاترین کیفیت را تا 10 سال تضمین می نماید. هنگام نیاز به قطعات یدکی، اطمینان داشته باشید که قطعات، درست و به موقع به دستتان خواهد رسید. پیشنهاد می گردد قطعات یدکی را تامین و نگهداری نمایید تا در مواقع فورس ماژور بتوانید در اسرع وقت نسبت به تعویض قطعات معیوب اقدام نمایید.

نصب و راه اندازی الکتروموتور

 

متخصصان ما آمادگی دارند در صورت نیاز، هنگام نصب و راه اندازی در محل بهره برداری حضور یافته و پارامترهای مربوطه را چک و کنترل نمایند و بهترین راه حل ها را ارائه دهند. همچنین پس از نصب و راه اندازی جهت اطمینان از عملکرد، دستگاه به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار می گیرد و آموزش های لازم به اپراتور مربوطه به منظور استفاده صحیح از دستگاه ارائه می گردد.

 1. لوله کشی

متخصصان آبتین صنعت آماده ارائه خدمات در زمینه مشاوره و اجرای سیستم های لوله کشی از متریال های پلیمری مانند پلی اتیلن (PE) و  پلی پروپیلن (PP) متناسب با سیال و فرایند تولید شما هستند. یقینا لوله کشی صحیح و استاندارد بسیار بر روی عملکرد پمپ و فیلتر و طول عمر آنها اثر گذار است.

17

آموزش تعمیر الکتروموتور

 

با توجه به محصول مورد نظر، فرایند تولید و زمینه کاربرد، آموزشهای لازم در شرکت آبتین صنعت یا محل شما ارائه می گردد. آموزش ها شامل شناخت محصول، نحوه بهره برداری و تعمیرات آن بوده و مطالب به صورت تئوری و عملی، مطابق با آخرین استانداردها می باشد. با بکارگیری آموزشها فرایندی ایمن خواهید داشت و همچنین بر عمر دستگاه افزوده شده و هزینه تعمیرات کاهش می یابد.

 1. تست

در واحد تست و کنترل کیفیت شرکت آبتین صنعت جهت اطمینان از عملکرد محصولات، کلیه پارامترهای اساسی آنها مورد بررسی قرار می گیرند. همچنین خدمات تست و بازرسی و اندازه گیری پارامترها برای پیمانکاران محترم جهت تحویل کالا به کارفرما بسیار حائز اهمیت است که در این زمینه شرکت آبتین صنعت این خدمات را به شما ارائه می دهد. در ادامه با انواع تست آشنا می شویم.

 • تست عملکرد

تست عملکرد، عملکرد پمپ را در شرایطی خاص مورد بررسی قرار می دهد.

 • تست هیدرو استاتیک / هیدرولیک

در تست هیدرواستاتیک به کمک جک هیدرولیک دستی آب با فشار وارد پمپ شده و این کار را تا رسیدن به فشار مورد نظر، معمولا 5/1 برابر فشار طراحی ادامه می یابد و سپس بین 30 تا 60 دقیقه بنا به ضرورت در این شرایط باقی می ماند. بعد از سپری شدن این مدت کنترل می شود که فشار کاهش نیافته باشد و در این صورت نشتی وجود ندارد. این تست تا فشار 12 bar قابل ارائه می باشد.

 

 • تست اجرای آزمایشی

در این حالت پمپ به مدت چهار ساعت با سیال آب مورد تست قرار می گیرد و بعد از چهار ساعت پارامترهای مختلف پمپ از لحاظ نشتی، دما، لرزش، صدا و غیره چک و کنترل می شود و در صورت مشاهده هر گونه مشکل اقدام اصلاحی صورت می پذیرد.

علاوه بر تست های فوق، شرکت آبتین صنعت با همکاری مراکز تست و آزمایشگاهی معتبر، هر گونه تست اعم از آنالیز مواد و غیره را نیز بنا به درخواست ارائه می دهد.

18 زمینه کاربرد الکتروپمپ سانتریفیوژآبتین صنعت در صنایع نفت و گاز

نفت و گاز یکی از مهمترین منابع انرژی در جهان به شمار می آید و فعالیت در این حوزه کار بسیار سخت و دشواری است و با داشتن یک همراه خوب این کار آسان خواهد شد. آبتین صنعت با داشتن سالها تجربه در زمینه پمپ های پلیمری، فیلتر پرس و سایر تجهیزات در کنار شما می باشد.

صنایع نفت و گاز بالادستی

صنایع بالادستی به اکتشاف، حفاری و تولید و توزیع نفت خام و گاز طبیعی می پردازد و در این فرایند نیاز به انتقال و جابجایی سیالات می باشد. پمپ های پلیمری آبتین صنعت که مطابق استاندارد API 610 می باشد به وفور در میدان های نفتی مورد بهره برداری قرار می گیرند.

(شتریان: ملی حفاری ایران، گاز پارس جنوبی، عملیات اکتشاف نفت، بهره برداری نفت و گاز غرب، صنایع نفت و گاز عالی نسب)

صنایع نفت و گاز پایین دستی

صنایع پایین دستی شامل پالایشگاه ها، پتروشیمی ها و بخش انتقال و عرضه فراورده های نفت و گاز به مصرف کنندگان نهایی است. آبتین صنعت با داشتن پمپ های متنوع، انتقال هر گونه مواد شیمیایی خطرناک را در محیطی قابل اشتعال تضمین نموده و فرایندی ایمن و مطمئن را فراهم می نماید.

(مشتریان: پتروشیمی جم، پتروشیمی تبریز، پتروشیمی آبادان، پتروشیمی بندر امام، پالایش نفت آبادان، پتروشیمی دماوند)

 

 

دیدگاه تان را بنویسید