|

خرید مانتو تابستانه از پوشاک اینفینیتی

خرید مانتو تابستانه از پوشاک اینفینیتی
کد مطلب : 38992

 

 

خرید مانتو یکی از دغدغه های بزرگ خانم های ایرانی است، به دلیل اینکه مانتو ها در طرح های بسیار متنوع تولید می شوند، از همین رو انتخاب و خرید مانتو را برای خانم ها کمی دشوار کرده است.  اکثر خانم ها به دنبال مانتویی هستند که علاوه بر اینکه می خواهند جنس و کیفیت پارچه آن خوب باشد، به دنبال قیمت مناسب هم هستند.

ما برای اینکه دغدغه شما را کم کنیم، می خواهیم در این مقاله به نکاتی بپردازیم که بتواند در خرید مانتو بهتون کمک شایانی کند.

انتخاب مانتو با توجه به رنگ پوست

در انتخاب رنگ مهم ترین نکته این است که سلیقه شما چه رنگ هایی است. ولی مهم تر از این نکته، این است که آیا این رنگ به رنگ پوست شما می آید یا نه؟!

افرادی که پوست تیره دارند باید رنگ هایی را انتخاب کنند که با رنگ پوست آن ها اختلاف داشته باشد، به دلیل اینکه باعث می شود چهره آنها را از یکنواختی در بیاید. رنگ هایی مانند صورتی، سفید، کرم، آبی ملایم، طوسی کمرنگ و ... به افراد با پوست تیره بیشتر می آید. اما رنگ های تیره مانند مشکی، قرمز تیره، قهوه ای، سورمه ای برای افراد با پوست تیر مناسب نیست.

البته رنگ هایی مثل مشکی به دلیل اینکه رسمی تر هستند نمی شود به طور کامل آنها را کنار گذاشت، ولی به افرادی که پوست تیره دارند توصیه می شوند از رنگ های تیر کمتر استفاده کنید.

افرادی که پوست روشنی دارند باید از رنگ هایی استفاده کنند، که با رنگ پوست آنها در تضاد باشد. استفاده از رنگ های نود و خنثی برای این افراد توصیه نمی شود به دلیل اینکه چهره آن ها را بی روح نشان می دهد. رنگ هایی مانند آبی سیر، قهوه ای ، بژ و ... به افرادی که پوستشان روشن است، بیشتر می آید. از جهتی رنگ هایی مانند نارنجی ، قرمز، زرد، سفید ، کرم، ارغوانی و ... به آن ها نمیاید.

به افرادی که پوست روشن دارند توصیه می شود از رنگ های خشن و روشن استفاده کنند، تا تضادی بین رنگ پوست آن ها و لباسشان ایجاد شود.

افرادی که رنگ پوست آن ها نه روشن است و نه تیره تقریبا می توانند از همه رنگ ها استفاده کنند. این افراد فقط نباید از رنگ هایی که با رنگ پوست آن ها در تضاد نیست استفاده کنند. مثلا اگر رنگ پوست شما زیتونی است ، نباید از رنگ هایی مانند زیتونی یا قهوه ای استفاده کنید.

انتخاب مانتو با توجه به اندام

20

یکی دیگر از نکاتی که باید در خرید مانتو به آن توجه کرد، این است که مانتویی انتخاب کنیم که به قد و اندام مان بیاید. قد مانتو با قد شما رابط عکس دارد یعنی اگر قد شما کوتاه است باید از مانتو های بلند استفاده کنید، و اگر قد شما بلند است باید از مانتو های کوتاه تر استفاده کنید.

نکته ای که خانم های قد بلند باید در خرید مانتو به آن توجه کنند این است که از رنگ شلوار و مانتو آن ها یکی نباشد. می توانند در از رنگ های متضاد استفاده کنند. پوشیدن مانتو و شلوار تک رنگ شما را قد بلند تر نشان می دهد، ولی استفاده از رنگ های متضاد استایل مناسبی برای شما می سازد.

خانم هایی که قد کوتاه تری دارند به آن ها توصیه می شود، از پوشیدن مانتوهای گشاد و کلوش اجتناب کنند به دلیل اینکه این مدل مانتوها قد شما را کوتاه تر نشان می دهد. مانتوهای تنگ که قد آن ها تا روی زانو است برای این افراد بسیار مناسب هست. مانتوهای راه راه عمودی قد شما را بلندتر نشان میدهد.

 

 

جنس مانتو

یکی از مهمترین و ضروری ترین نکاتی که باید در هنگام خرید مانتو به آن توجه کرد این است که مانتو جنس مناسب و خوبی داشته باشد، تا بعد از شستن آن آب نرود، رنگ آن از بین نرود و یا پرز ندهند. همه ی این موارد به این کیفیت و جنس مانتو بستگی دارد.

انواع جنس مانتو         

جنس پارچه مانتو انواع مختلفی دارد که در ادامه به تعدادی از آن ها می پردازیم:

مانتو کتان

این جنس مانتو مقاوم و ضخیم است که مناسب فصل پاییز و زمستان است.

مانتو پنبه

مانتوهایی که از جنس پنبه هستند به دلیل اینکه از بوی بد عرق جلوگیری می کند مناسب فصل گرما است.

مانتو پلی استر

این مانتوها به دلیل اینکه از الیاف مصنوعی تشکیل شده است به هیچ عنوان چروک نمی شوند.

مانتو نخی

این مانتو ها بسیار سبک و خنک هستند که مناسب فصل گرما و تابستان هستند.

مانتو تریکو

پارچه های تریکو نقش و طرح های متنوع دارند که برای خرید مانتوهای فانتزی مناسب است. 

چک لیست خرید مانتو مناسب

برای خرید مانتو اینترنتی یا به صورت حضوری باید چند نکته کوچک را در گام نخست مد نظر داشته باشید.

  1. اگر اندام باریک، لاغر یا جثه‌ی ظریفی دارید بهتر است مانتویی انتخاب کنید که رنگ روشن دارد، یا طرحدار است و به صورت تکه ای دوخته شده است.
  2. اگر اندام تان درشت است باید مانتوهای تیره رنگ را انتخاب کنید. به عنوان مثال مانتو مشکی برای خانم های درشت اندام گزینه مناسب تری نسبت به کسانی است که جثه ریز و ظریف تر دارند.
  3. اگر قد بلند دارید و لاغر هستید از خرید مانتوی تک رنگ و یک تکه خودداری کنید، زیرا شما را قد کوتاه نشان می دهد.

21

 

 

آدرس : گرگان، نرسیده به گلشهر 6

گنبدکاووس، ابتدای بلوار دانشجو

سایت : https://infinitycolor.co/

شماره تلفن : 0901-655-2530

اینستاگرام : https://instagram.com/infinity.color_boutique

 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین