|

شرایط برای سرمایه گذاری در بورس ایده آل است  

یک کارشناس بازار سرمایه ، تصمیمات سازمان بورس درخصوص بازنگری حدنصاب سرمایه گذاری صندوق ها را در راستای متعادل سازی بازار ارزیابی کرد.

شرایط برای سرمایه گذاری در بورس ایده آل است  
کد مطلب : 2724

محمد مهدی ناسوتی فرد در گفتگو با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، درباره مصوبات جدید سازمان بورس گفت: مصوبات سازمان به معنی دخالت در روند بازار نیست، از طرف دیگر با توجه رشد نرخ بهره و ارز همچنین قیمت های ارزنده سهام باید گفت که بورس در شرایط ایده آلی برای سرمایه گذاری قرار دارد .

وی افزود: اگر صندوق ها حتی مجبور به خرید باشند، آسیب نمی بینند و شاید نقطه قوتی هم برای آنها تلقی شود؛ در واقع، این مصوبه در شرایط فعلی مناسب بازار و قابل حمایت است .

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: تصمیمات جدید سازمان در راستای تعادل سازی یا منعطف شدن بازار است. به نوعی سازمان بورس از اهرم هایی که در اختیار دارد در شرایط بحرانی و حساس بهره می برد یا بهتر است بگوییم طرف تقاضا را تقویت می کند تا نهایتا معاملات به وضعیت نرمال برسند .

ناسوتی فرد با تاکید بر اینکه قطعا بازار در آینده روند مثبتی در پیش خواهد گرفت، بیان کرد: با توجه به تمام حواشی ها، اتفاقات پیش رو نظیر انتخابات ریاست جمهوری، تعاملات بین المللی و …. بازار سرمایه راه خود را پیدا می کند و به روند صعودی بازخواهد گشت .

این کارشناس بازار سرمایه همچنین اظهار کرد: خرید و فروش های هیجانی را تاکتیک معاملاتی می دانیم که فقط در کوتاه مدت وجود دارد و تاثیری بر سرمایه گذاری بلند مدت ندارد .

دیدگاه تان را بنویسید