|

معاون رییس‌ جمهور: با ۱۳ کشور ارتباط بانکی برقرار کردیم

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: یکی از مشکلات ما تحریم بانکی کشور است اما امروز با ۱۰۰ بانک روسی ارتباط داریم و از این طریق با ۱۳ کشور ارتباط بانکی برقرار کردیم که این موضوع قطعاً منشأ درآمد برای کشور است‌.

معاون رییس‌ جمهور: با ۱۳ کشور ارتباط بانکی برقرار کردیم
کد مطلب : 36547

سیدمحمد حسینی پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز دهه مبارک فجر که در حوزه‌ علمیه امام صادق (ع) ورامین برگزار شد، با تأکید بر اینکه در دولت سیزدهم کارهای زیادی انجام شده اما چون مشکلات نیز بسیار است امکان دارد بخشی از اقدامات زیربنایی دولت به چشم نیاید اظهار داشت: امروز دشمن درصدد بر هم زدن آرامش و امنیت کشور است و تلاش دارد تا با استفاده از نقش فضای مجازی به‌ویژه در اغتشاشات اخیر و به صحنه آوردن جوانان، به هدف خود در ضربه زدن به نظام دست یابد.

وی افزود: امروز طرح‌های اساسی و بزرگ در کشور آغاز شده اما اجرایی شدن آن زمان بر است، از طرف دیگر با تلاش دولت، تورم بیش از 20 درصد کاهش یافته اگر چه همچنان تورم بالاست و باید در این زمینه تلاش کرد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به تلاش دولت در رفع مشکلات کشور گفت: اصلاح ساختار معیوب اقتصادی کشور مهم‌ترین هدف و در اولویت نخست دولت سیزدهم است که تحقق آن به همراهی آحاد جامعه نیاز دارد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور بیان کرد: یکی از مشکلات ما تحریم بانکی کشور است اما امروز با 100 بانک روسی ارتباط داریم و از این طریق با 13 کشور ارتباط بانکی برقرار کردیم که این موضوع قطعاً منشأ درآمد برای کشور است‌.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه در جامعه همیشه نقاط ضعف و کاستی‌ها برجسته می شود اما نقاط قوت دیده نمی‌شود به همین خاطر در دهه فجر، تمامی دستگاه‌ها موظف شدند برنامه‌ها و عملکرد خود را ارائه و تبیین کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید