|

عرضه اولیه جدید فرابورس به روش ترکیبی و دو مرحله‌ای انجام می‌شود

۴ درصد سهام گروه انتخاب الکترونیک آرمان طی دو مرحله به روش ترکیبی، در روز ۳۰ بهمن در فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.

عرضه اولیه جدید فرابورس به روش ترکیبی و دو مرحله‌ای انجام می‌شود
کد مطلب : 36698

پذیرش سهام شرکت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان (سهامی عام) در 21 دی ماه امسال در حالی در بازار اول فرابورس ایران انجام شد که سهام این شرکت توسط سهامدار عمده به روش ترکیبی و طی دو مرحله در روز 30 بهمن در فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.

 بر این اساس تعداد کل سهام این شرکت 10 میلیارد سهم بوده که از این تعداد، 400 میلیون سهم، معادل 4 درصد از کل سهام قابل عرضه خواهد بود.

در این عرضه اولیه شرکت گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب متعهد عرضه بوده و شرکت کارگزاری حافظ، مشاور عرضه، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان متعهد خرید است و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی آسمان زاگرس به عنوان بازارگردان ایفای نقش خواهد کرد.

برای گروه نخست سرمایه‌گذار یعنی سرمایه‌گذاران واجد شرایط (صندوق‌های سرمایه‌گذاری) به روش ثبت سفارش، تعداد 250 میلیون سهم معادل 2.5 درصد کل سهام شرکت قابل عرضه بوده و تاریخ سفارش‌گیری و عرضه در روز یکشنبه مورخ 30 بهمن ماه سال جاری تعیین شده است؛ دوره سفارش‌گیری نیز مطابق با پیام ناظر در روز اولیه خواهد بود.

حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی 5 میلیون سهم بوده و قیمت ارزش‌گذاری شده برای آن 23 هزار و 723 ریال است. قیمت مبنا 16 هزار و 667 ریال بوده و دامنه قیمت در ثبت سفارش از مبلغ 14 هزار 334 ریال تا مبلغ 19 هزار ریال است.

برای سرمایه‌گذاران درمرحله دوم یعنی سایر سرمایه گذاران به روش قیمت ثابت، حداقل تعداد 150 میلیون سهم معادل 1.5 درصد از کل سهام شرکت قابل عرضه بوده و تاریخ این عرضه در روز یکشنبه مورخ 30 بهمن سال جاری است.

دوره سفارش‌گیری برای این دسته از سرمایه‌گذاران نیز مطابق با پیام ناظر در روز عرضه اولیه خواهد بود و حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی 300 سهم و به قیمت کشف شده در مرحله است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین