|

قیمت دلار به کانال ۵۵ هزار تومان کاهش یافت

ریزش قیمت‌ها در بازار غیررسمی از روزهای گذشته شروع شده و امروز با ادامه این روند، نرخ دلار در لحظه مخابره خبر به کانال ۵۵ هزار تومان و سکه نیز به کانال ۳۰ میلیون تومان سقوط کرده است.

قیمت دلار به کانال ۵۵ هزار تومان کاهش یافت
کد مطلب : 37001

بازار غیررسمی ارز که در روزهای اخیر روند نزولی خود را شروع کرده بود، امروز نیز به این روند ادامه داد تا جایی که نرخ دلار در این بازار به کانال ۵۵ هزار تومان کاهش یافت و قیمت سکه نیز در کانال ۳۰ میلیون تومانی قرار گرفت.

هفته دوم اسفندماه ، هفته پرالتهابی برای بازار سکه و طلا بود و این التهابات به گفته کارشناسان و فعالان بازار هیچ دلیل منطقی و اقتصادی نداشت.

البته همانطور که صاحبنظران و فعالان پیش‌بینی کرده بودند، ریزش قیمت‌ها شروع شد و سکه دو تا سه میلیون ارزان شد و دلار نیز افت قیمت سه تا چهار هزار تومانی را شاهد بود.

امروز در شروع معاملات بازار ارز و سکه شاهد تداوم ریزش قیمت‌ها بودیم و دلار که در آخرین معاملات بازار فردایی هرات، قیمت هر دلار با حدود ۵۰۰ تومان کاهش به ۵۵ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.

در لحظه مخابره خبر دلار فردایی هرات ۵۵ هزار تومان، قیمت هر اسکناس دلار در مرکز مبادله ارز و طلا ۴۳ هزار و ۸۱۵ تومان و سکه نیز در کانال ۳۰ میلیون تومان است.

بر اساس این گزارش برخی کارشناسان پیش‌بینی کردند امروز هم روند کاهش قیمت ادامه داشته باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین