|

پرداخت ۶۳۸ هزار یورو ارز مسافری

مدیر ارز خدماتی مرکز مبادله ارز و طلا از عرضه ارز در مرکز مبادله دو برابر تقاضا و معاملات انجام شده خبر داد و گفت: تا شب گذشته ۱۲۸۳ مسافر معادل ۶۳۸ هزار یورو ارز از طریق این مرکز دریافت کرده‌اند.

پرداخت ۶۳۸ هزار یورو ارز مسافری
کد مطلب : 37020

مسعود توکلی درباره آخرین وضعیت عرضه ارز در مرکز مبادله ارز و طلا اظهار کرد: به صورت متوسط در مجموع تالار ارز خدماتی و حواله مرکز مبادله ۴۵۰ میلیون دلار در روز عرضه داریم و میزان تقاضا و حجم معامله ای که انجام می‌شود، تقریبا نصف این مقدار است و حدود ۲۰۰ میلیون دلار معامله در چند روز گذشته انجام شده است.

وی افزود: تا ظهر امروز مجموع عرضه صورت گرفته در تالار حواله ۸۶ میلیون دلار بوده که میزان تقاضا و معامله انجام شده به ۲۷ میلیون ۶۰۰ هزار میلیون دلار رسیده است. البته آمار دقیق در پایان امروز اعلام خواهد شد.

مدیر ارز خدماتی مرکز مبادله ارز و طلا ادامه داد: همچنین امروز در تالار ارز خدماتی ۲۸ هزار یورو ارز دانشجویی پرداخت شده است و شب گذشته بر اساس آماری که از فرودگاه‌های کشور دریافت کردیم، ۱۲۸۳ مسافر به اندازه ۶۳۸ هزار دلار ارز دریافت کرده‌اند. البته پرونده‌هایی که در این مسیر به تالار ارز خدماتی ارجاع شده، به صورت پیوسته است.

توکلی گفت: دو روز گذشته آماری به مردم اعلام شد که در تالار ارز خدماتی ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار حجم معاملات این تالار بوده است اما ۱۳ میلیون دلار مربوط به تالار حواله بود.

وی اعلام کرد: مجموع ارز ارز خدماتی که تا امروز در تالار ارز خدماتی به مردم داده‌ایم، شش میلیون و ۵۰۰ هزار یورو بوده که همه پرونده‌هایی مانند شرکت‌های حمل و نقلی، شرکت‌های خصوصی، دانشجوها، درمانی و مسافری را شامل می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید