|

مدیرعامل بانک صنعت و معدن از چندین واحد تولیدی در استان البرز بازدید کرد

خورسندیان از طرح های صنعتی در استان البرز بازدید کرد و فاز 2 طرح کانفکشنری شرکت صنعتی و پژوهشی زرکام با حضور وی افتتاح شد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن از چندین واحد تولیدی در استان البرز بازدید کرد
کد مطلب : 37192

مدیر عامل بانک صنعت و معدن در جمع صنعتگران و کارآفرینان استان البرز اظهار داشت: در استان البرز طرح های بزرگ و مهمی از سوی بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است به طوری که در 11 ماهه سال جاری بیش از 17 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی این استان پرداخت شده است و در پرداخت تسهیلات تبصره 18 نیز مدیریت استانی این بانک، جایگاه نخست را در بین سایر بانک های استان به خود اختصاص داده است.

خورسندیان افزود: باید به صنایع مختلف به خصوص دانش بنیان ها، نگاه توسعه‌ای داشته باشیم و پویایی در افزایش ظرفیت تولید را مد نظر قرار دهیم؛ چراکه لازم است صنایع ما همگام با نیازهای در حال تحول بازار مصرف و تکنولوژی روز دنیا پیوسته در حال تغییر باشند و ظرفیت های تولید محصولات مختلف با تقاضای مصرف کنندگان در تعادل قرار گیرد.

وی، نخست از مجموعه دکتر نراقی شامل شرکت های اکتوورکو، آماده لذیذ و اکترو بازدید کرد.

شرکت اکتوورکو به تولید انواع محصولات دارویی، داروهای نوترکیب مانند داروهای ام اس و آنتی‌بادی‌های مونوکلونال و نیز داروهای ضد سرطانی تزریقی و خوراکی و غیره اشتغال دارد و گروه تحقیق و توسعه این شرکت از زمان آغاز پاندمی کرونا در زمینه تولید داروهای درمان کرونا موفق به تولید داروهایی مانند فاویپیراویر، رمدسیویر و ایورمکتین شده است. شرکت آماده لذیذ نیز که از توسط بانک صنعت و معدن تامین مالی شده است، انواع مواد غذایی آماده و نیمه آماده تولید می کند.

شرکت دارویی اکترو خاورمیانه نیز یکی از 6 کارخانه مجموعه دارویی اکتوور است که به صورت اختصاصی در زمینه تولید داروهای شیمی درمانی و ضد سرطان در سال 1397 افتتاح گردیده است.

در ادامه گروه صنعتی زر که در تولید و عرضه انواع غلات فرآوری‌شده فعالیت می‌کند، مورد بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن و هیأت همراه وی قرار گرفت و در این بازدید فاز 2 طرح کانفکشنری شرکت صنعتی و پژوهشی زرکام با تسهیلات بانک صنعت و معدن مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت؛ شرکت های زرماکارون، زر اویل، آرد زر، زر فروکتوز و زر گرین دیگر واحدهای تولیدی این گروه صنعتی هستند.

گفتنی است، خورسندیان به منظور بررسی و اطلاع از روند فعالیت و پیشرفت طرح های توسعه ای از واحدهای تولیدی یاد شده بازدید کرد و با کارآفرینان و دست اندرکاران تولید در بخش صنایع دارویی و غذایی این استان به همفکری و تبادل نظر پرداخت و برای برخورداری این شرکت ها از تسهیلات و خدمات نوین و گسترده این بانک به آنان وعده همکاری و مشارکت بیشتر داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید