|

ارتباط موثری میان مدیریت بانک توسعه تعاون و همکاران وجود دارد

مدیرعامل بانک توسعه تعاون اعلام کرد ارتباط موثری میان مدیریت بانک و همکاران وجود دارد.

ارتباط موثری میان مدیریت بانک توسعه تعاون و همکاران وجود دارد
کد مطلب : 37814

محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون اظهار داشت: سرمایه انسانی پیشران و عامل اصلی حرکت بانک به سمت تحول ، تحقق اهداف و خلق ارزش برای مشتریان و ذینفعان بانک است و ارائه خدمات و انجام فرآیندهای اداری و عملیاتی بانک با تلاش تمامی همکاران در بخش های مختلف صف و ستاد صورت می پذیرد.

وی افزود: برای اعتلای فردی و اجتماعی سرمایه انسانی و موفقیت سازمان، بسیار مهم است که مدیران ارشد بانک به کارکنان بانک توجه، به نیازها ، خواسته ها و مشکلات آنها رسیدگی و محیطی آکنده از نشاط و آرامش برای آنها فراهم نمایند.

شیخ حسینی گفت: همکاران این مهم را در نظر داشته باشند که پیشرفت کلی و موفقیت بانک منوط به رشد و توسعه فردی و مهارتی همه همکاران است و کمک به فراگیری فرآیندهای جدید و انتقال دانش و تجارب و استعداد یابی و جانشین پروری بسیار حائز اهمیت است.

لزوم تبیین بیشتر خدمات بانک توسعه تعاون

مدیر عامل بانک توسعه تعاون تصریح کرد: یکی از مهمترین ماموریت های مدیران رفع دغدغه ها و کاهش اضطراب و استرس در محیط کار است و ضرورت دارد کمک به رشد فرهنگی و تعالی معنوی و شخصیتی همکاران نیز در زمره برنامه های مدیران در سطوح مختلف بانک مد نظر قرار گیرد.

شیخ حسینی تاکید کرد: به منظور تقویت ارتباط مدیریت بانک و همکاران برنامه های دیدار حضوری و همچنین تماس تلفنی با همکاران در نظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: در این دیدارها و گفتگوها پیشنهادها و نقطه نظرات همکاران در خصوص بهبود عملیات بانک، ارتقای بهره وری، بهینه سازی فرآیندها و ارزیابی عملکردها مورد بررسی قرار می گیرد و همچنین فرصتی فراهم است تا همکاران مسائل و مشکلات خود را بی واسطه مطرح نموده و در خصوص رفع مشکلات چاره اندیشی شود.

این مقام بانکی گفت: ساعاتی از روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته برای تماس تلفنی و ملاقات حضوری در نظر گرفته شده است و امید است این دیدارها و تماس ها تاثیر مثبتی در فرآیندهای بانک و همچنین کمک به رفع مشکلات همکاران داشته باشد.

شیخ حسینی گفت: طی ماههای اخیر بهبود وضعیت درآمدی و رفاهی همکاران از بالاترین سطح اهمیت برخوردار بوده است و تلاش شده است تا مهمترین و موثرترین تصمیمات برای ارتقای معیشتی و رفاهی همکاران اتخاذ گردد.

 

دیدگاه تان را بنویسید