|

گزارش روزانه بورس ۱۳ اردیبهشت

بازار سهام که در روزهای گذشته صعود های شارپی را پشت سر گذاشته بود، همگام با کاهش نرخ ارز در بازار آزاد، نسبت به روزهای گذشته پرعرضه تر دنبال شد.

گزارش روزانه بورس ۱۳ اردیبهشت
کد مطلب : 37891

بازار سهام آخرین روز کاری هفته را بر خلاف روزهای گذشته چندان پر قدرت آغاز نکرد و همگام با کاهش نرخ ارز در بازار آزاد، بازار سرمایه نیز پرعرضه آغاز به کار کرد. اگرچه اقبال خریداران به سهام گروه بانکی و خودرویی بیشتر از مابقی سهام بازار بود اما کلیت بازار نسبت به روز های گذشته پر عرضه تر بود.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 3600هزار واحدی به 2 میلیون 514 هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز رشدی 10هزار واحدی را تجربه کرد و توانست خود را به ارتفاع 855هزار واحد برساند.

گفتنی است سه نماد کچاد، فملی و فارس بیشترین تاثیر در شاخص کل بورس و سه نماد وسپهر، خاور و آریا بیشترین تاثیر را در شاخص فرابورس داشته اند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خرد در بازار امروز مورخ 13اردیبهشت ماه 1402، مبلغ 23 هزار میلیارد و 300میلیون تومان بود. 

در بازار بورس امروز 235نماد در محدوده ی مثبت و 191 نماد در محدوده ی منفی و در بازار فرابورس 191نماد در محدوده ی مثبت و 136نماد در محدوده منفی معامله شدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید