|

سایت جدید tsetmc با سایت قدیم چه تفاوت هایی دارد؟

مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس گفت: عمده برتری سایت جدید tsetmc نسبت به قدیم در حوزه تکنولوژی استفاده شده و به روز رسانی های بعدی است.

سایت جدید tsetmc با سایت قدیم چه تفاوت هایی دارد؟
کد مطلب : 38050

دهقان  در گفت و گوی اختصاصی با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در ابتدا باید اشاره کرد که امروز گزارشی از اختلال داده نشده است در حال حاضر سایت tsetmc در دو بخش سایت قدیم و جدید در حال سرویس دهی است روز گذشته افراد ی که به سایت قدیم نیازمند بودند به آن دسترسی نداشتند کاری که امروز انجام گرفت این بود که لینک سایت قدیم را در سایت جدید قرار دادیم و دسترسی با سایت قدیم مطلوب تر شد.

او افزود: از نظر نحوه سرویس دهی اختلالی نداریم و همه سایت ها بالا است و مسئله‌ خاصی نیست.

دهقان در پاسخ به این سوال که چرا فیلتر های سایت قدیمی در سایت جدید فعال نیستند؟ گفت: فیلتر ها باید بازنویسی شود فیلترها جزء امکاناتی نیست که شرکت مدیریت فناوری، توسعه داده باشد که بتواند تطابق آن را با سایت جدید حفظ کند قاعدتا باید فیلتر ها در سایت جدید با ساختار جدید بازنویسی شود که کار سختی هم نیست و افراد اگر می‌خواهند از فیلتر های خود استفاده کنند سایت قدیمی در دسترس است.

او در نهایت در خصوص تفاوت سایت جدید tsetmc با سایت قدیم گفت: عمده برتری سایت جدید نسبت به قدیم در حوزه تکنولوژی استفاده شده و به روز رسانی های بعدی است که راحت تر می توانیم در سایت جدید اعمال کنیم سایت قدیمی نزدیک به ۱۲ سال مورد استفاده قرار گرفته و تکنولوژی آن قدیمی است که به روز رسانی خاصی برای آن انجام نمی گیرد سعی شد در سایت جدید ظاهر قدیمی حفظ شود اما از نظر تکنولوژی کاملا متفاوت است و از این به بعد توسعه و ابزارها بر روی سایت جدید خواهد بود و امکان توسعه سایت قدیمی وجود ندارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید