|

نهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، چهارشنبه انجام می‌شود

۱۲ درصد از سهام شرکت «خمیر مایه رضوی» چهارشنبه(۲۱ تیر) در فرابورس ایران عرضه خواهد شد.

نهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، چهارشنبه انجام می‌شود
کد مطلب : 38738

تعداد 28 میلیون و 800 هزار سهم، معادل 12 درصد از کل سهام شرکت «خمیر مایه رضوی» با نماد معاملاتی «غمایه» در روز چهارشنبه(21 تیر) در فرابورس ایران عرضه خواهد شد.

بر أساس این گزارش، تعداد کل سهام شرکت خمیر مایه رضوی 240 میلیون سهم است و آستان قدس رضوی و سازمان اقتصادی رضوی متعهدین عرضه و شرکت تامین سرمایه دماوند متعهد خرید آن است.

همچنین صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی فخر رضوی به‌عنوان بازارگردان ایفای نقش می‌کند. شرکت «خمیر مایه رضوی» در تاریخ 24 شهریور 1400 توسط هیات پذیرش اوراق بهادار در بازار دوم فرابورس ایران و به استناد بند 19 و بند 20 ماده 1 پذیرش شد.

بر اساس این گزارش، حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی 1 میلیون سهم بوده و قیمت ارزش‌گذاری شده آن 37 هزار و 394 ریال است.

این عرضه اولیه صرفا برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام و مختلط خواهد بود که گزارش ارزشیابی سهام تهیه شده توسط صندوق را حداکثر تا ساعت 22:00 روز سه‌شنبه 20 تیرماه 1402 به نشانی ایمیل MarketOperation@ifb.ir ارسال کنند.

صرفا صندوق‌هایی (سرمایه‌گذاری و مختلط) مجاز به ورود سفارش در تاریخ عرضه هستند که گزارش ارزشیابی سهام تهیه شده توسط صندوق را حداکثر تا ساعت 22:00 روز سه‌شنبه 20 تیرماه 1402 به نشانی ایمیل MarketOperation@ifb.ir ارسال کنند. درج نام صندوق، کد بورسی صندوق و شماره تماس مدیر صندوق ضروری است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین