|

ریزش ۱۸ هزار واحدی همراه با افت ارزش معاملات

شرایط رکودی بازار سرمایه همچنان ادامه دارد به صورتی که شاخص کل امروز نیز با ریزشی ۱۸ هزار واحدی به نیمه های کانال ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار واحد سقوط کرد.

ریزش ۱۸ هزار واحدی همراه با افت ارزش معاملات
کد مطلب : 38802

بازار سهام سومین روز کاری هفته را همانند روز گذشته با فشار عرضه آغاز کرد و در طول معاملات روز جاری همچون روز گذشته دست بالاتر با فروشندگان بود.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی17 هزار و 800 واحدی  به 2 میلیون و 158 هزار واحد رسید و به میانه های کانال 2 میلیون و100 هزار واحد نزدیک شد.  همچنین شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی9900  واحدی به ارتفاع 760 هزار واحدی رسید.

گفتنی است سه نماد «میدکو»، «وبملت» و «کگل» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «وسپهر»، «آریا» و «هرمز» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «شهر»، «وبملت» و «دانا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «کتوسعه»، «دی» و «فرود» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 19 تیر ماه 1402، مبلغ 6 هزار میلیارد  600 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 810  میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند. 

در بازار امروز 75 نماد در محدوده مثبت و 323 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 135 نماد در محدوده مثبت و 246 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین