|

حمایت بانک ملت از بزرگ ترین طرح توسعه پتروشیمی غدیر

مدیرعامل بانک ملت اعلام کرد که این بانک نهایت توان خود برای حمایت از طرح های پیش رو و در دست اقدام پتروشیمی غدیر به ویژه پروژه کلرآلکالی پتروشیمی غدیر به کار خواهد گرفت.

حمایت بانک ملت از بزرگ ترین طرح توسعه پتروشیمی غدیر
کد مطلب : 38894

رضا دولت آبادی در دیدار با حسین صفاری مدیرعامل پتروشیمی غدیر خطاب به وی افزود: کشور ما به جوانان کاربلد و جهادی همچون شما نیاز مبرم دارد.

وی با تاکید بر این نکته که با دیدن جوانانی همچون شما احساس غرور می کنیم و کنارتان خواهیم بود، تصریح کرد: از همه ارکان بانک ملت می خواهم که از طرح های پیش رو و در دست اقدام به خصوص پروژه کلرآلکالی پتروشیمی غدیر حمایت کنند.

حسین صفاری، مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر هم با قدردانی از حضور مدیرعامل بانک ملت و هیات همراه در این شرکت اظهار داشت: در شرکتی حضور یافته اید که در دو سال اخیر از سردمداران تولید در کشور بوده است و کارکنان آن با روحیه جهادی بسیاری از مشکلات شرکت را مرتفع کرده اند.

وی با بیان این نکته که در بزرگ ترین طرح توسعه پتروشیمی غدیر روی کمک بانک ها حساب ویژه باز کرده ایم، ادامه داد: جدیدترین پروژه در دست اقدام، پروژه کلرآلکالی است که برای پیشرفت و هموار شدن مسیر راه اندازی آن به حمایت های بانک هایی نظیر بانک ملت نیاز داریم.

 

وی ادامه داد: بانک ها باید در تعامل با مشتری عملکرد خود را بهبود بخشند که خوشبختانه بانک ملت توانسته است به این مهم دست پیدا کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین