|

متقاضیان ارز اربعین مشکلات را به بانک مرکزی گزارش دهند

بانک مرکزی اعلام کرد: زائران اربعین در صورت بروز هرگونه مشکل در دریافت ارز اربعین پس از مراجعه به شعب منتخب و نیز مشاهده ازدحام احتمالی می‌توانند مراتب را جهت پیگیری با ذکر نام شعبه و شهر به این بانک اطلاع دهند.

متقاضیان ارز اربعین مشکلات را به بانک مرکزی گزارش دهند
کد مطلب : 39499

بانک مرکزی تاکنون از طریق شش بانک عامل نسبت به پرداخت ارز 250 هزار نفر از زائران اربعین حسینی(ع) اقدام کرده است.

متقاضیان ارز اربعین هم‌اکنون نیاز ارزی خود را با نرخ رسمی و به‌صورت مستقیم و بدون حضور واسطه و دلال، از طریق 1500 شعبه منتخب بانک‌های ملی، تجارت، سپه، صادرات، پارسیان و پست‌بانک در سراسر کشور دریافت می‌کنند.

بانک مرکزی اعلام کرده است: زائران گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل در دریافت ارز اربعین پس از مراجعه به شعب منتخب و نیز مشاهده ازدحام احتمالی می‌توانند مراتب را جهت پیگیری با ذکر نام شعبه و شهر از طریق شماره تماس 29953612-021 از ساعت 7:30 صبح تا 15 عصر به بانک مرکزی اعلام کنند.

همچنین فرآیند ثبت‌نام غیرحضوری دریافت ارز اربعین از طریق اپلیکیشن «بله» نیز فراهم است و بسیاری از زائران محترم از این طریق، ارز اربعین خود را تهیه و دریافت کرده‌اند.

گفتنی است توزیع ارز زائران اربعین حسینی در سال جاری از روز 1402/5/28 آغاز شده است و تا تاریخ 1402/6/14 ادامه دارد و با تمهیدات درنظر گرفته‌شده تاکنون ارز مورد نیاز 250 هزار نفر از متقاضیان به‌سهولت و بدون مشکل پرداخت شده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین