|

امضای تفاهمنامه همکاری بانک تجارت با شهرداری تهران

مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری بانک تجارت و شهرداری تهران با حضور هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت و لطف‌الله فروزنده معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران برگزار شد.

امضای تفاهمنامه همکاری بانک تجارت با شهرداری تهران
کد مطلب : 39528

هادی اخلاقی در این مراسم که روز چهارشنبه یکم شهریورماه به میزبانی شهردای تهران برگزار شد، با اشاره به سابقه چند دهه همکاری بانک تجارت با مجموعه شهرداری تهران گفت: اثر تعامل بانک تجارت و شهرداری تهران امروز در زیرساخت‌های مهم پایتخت از جمله متروی شهری و بزرگ‌راه‌های تهران مشهود است و مردم از ثمره‌ی این همکاری‌ها بهره‌مند هستند.

مدیرعامل بانک تجارت با بیان اینکه بانک تجارت توسعه مراودات با شهرداری تهران را با هدف عمل به مسئولیت‌های حرفه‌ای در برنامه‌های استراتژیک خود دارد ابراز امیدواری کرد، با انعقاد این تفاهمنامه و تداوم جلسات کارشناسی و تخصصی گشایش‌های بیشتری در مسیر تعامل دومجموعه صورت پذیرد.

لطف‌الله فروزنده معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران نیز با اشاره به پروژه‌های مشترک به اجرا درآمده توسط بانک تجارت و شهرداری تهران بر آمادگی این مجموعه برای توسعه همکاری با بانک تجارت تاکید کرد.

در پایان تفاهمنامه‌های همکاری در حوزه‌های مالی و خدمات شهری و رفاهی شهروندان به امضای دوطرف رسید.

مجید دارابی و مجتبی دهقاندار معاونین مدیرعامل بانک تجارت در امور حقوقی و مالی و روح‌الله غلامی و کوروش ناصری مدیران امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک تجارت نیز در این مراسم حضور داشتند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین