|

بانک سپه

فراخوان عمومی بانک سپه برای طراحی کاراکتر محصولات بانکداری دیجیتال

بانک سپه طی فراخوان عمومی برای طراحی شخصیت انتزاعی جهت معرفی محصولات حوزه بانکداری دیجیتال (امید بانک) از هنرمندان و فعالان عرصه طراحی و گرافیک دعوت به عمل می آورد.

فراخوان عمومی بانک سپه برای طراحی کاراکتر محصولات بانکداری دیجیتال
کد مطلب : 40143

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، در این فراخوان علاقمندان می توانند آثار و طرح‌های خلاقانه و بدیع خود را در قالب شخصیت ترجیحاً ایرانی، قابلیت اجرا در حالت‌های دو بعدی و سه بعدی، ایستاده و در نماهای روبه‌رو، پشت، پنج حالت صورت (خندیدن، گریه کردن، شادی، غم و ساده) ارسال کنند.

در این فراخوان تأکید شده که آثار ارسالی کپی‌برداری از یک ایده یا شخصیت دیگر و بیش از حد انتزاعی یا واقع‌گرایانه نباشد  و با فرمت‌ JPEG  و کیفیت 300DPI  طراحی شود.

نظر به اهمیت معرفی این محصول در حوزه بانکداری دیجیتال (امید بانک) از تمامی افراد حقیقی و حقوقی، هنرمندان و متخصصین سراسر کشور دعوت می‌شود تا تاریخ ششم آبان‌ماه سال جاری آثار خود را با توجه به ویژگی‌های شخصیتی کاراکتر؛ «هوشمند، کاربلد، قابل اعتماد، سریع، برتر، پویا و مناسب گروه سنی زیر 18 سال» برای شرکت در این فراخوان به نشانی ad@ebanksepah.ir  اداره کل روابط عمومی بانک سپه ارسال کنند.

از میان آثار دریافتی، اثر برگزیده که قابلیت انتقال مالکیت اثر به بانک را داشته باشد، برنده جایزه یک میلیارد ریالی مسابقه طراحی شخصیت محصول (امید بانک) خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین