|

عرضه یک خودروی جدید سایپا با گارانتی ۵ ساله

قرار است خودرو آریا شرکت خودروسازی سایپا با گارانتی پنج ساله وارد بازار شود

عرضه یک خودروی جدید سایپا با گارانتی ۵ ساله
کد مطلب : 37237

مدیر عامل شرکت سایپا گفت: سایپا هم برای خودروی آریا برنامه‌ریزی کرده که با افزایش شرایط کیفی این خودرو گارانتی آن را در زمان عرضه به ۵ سال برساند.

به گزارش ایسنا، محمد علی تیموری افزود: ۹۰ درصد خودرو‌های کشور توسط ایران خودرو و سایپا تولید می‌شود توصیه من به شما این است که در این ایام هم به خودرو‌های مونتاژی ساخت خارج هم امداد رسانی کنید.

او اضافه کرد: در حال حاضر ۲۷ میلیون خودرو در جاده‌ای کشور داریم و رسالت ما این است که کیفیت خودرو‌ها را افزایش دهیم. زمانی که استاندارد و گارانتی خودرو ۵ ساله می‌شود به طبع کیفیت خودرو سازی هم افزایش می‌یابد.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا بیان کرد: بیش از ۲۵ میلیون خودرو در کشور بدون گارانتی در جاده‌ها تردد دارند ما امیدواریم گارانتی برخی از محصولات ۵ ساله شود. رسالت ما در خودروسازی باید به سمت کیفیت برود ما هرچه قدر به کیفیت توجه کنیم باعث افزایش محصولات ما می‌شود.

او افزود: خوشبختانه در ماه‌های اخیر عرضه لوازم یدکی به بازار بیش از ۳۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته و این لوازم بر اساس استاندارد تولید و با قیمت مناسب ارائه شده است لذا در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.

تیموری گفت: مدیریت زنجیره تامین در کل کشور یکی از بخش‌هایی است که نیاز به بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین در آن وجود دارد. به نحوی که با رشد استاندارد‌ها و تکنولوژی قطعات نیاز صنعت به قطعات های‌تک و الکترونیکی بیشتر شده و استفاده از فناوری‌های نوین اجتناب‌ناپذیر است.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا بیان کرد: افزایش کیفیت محصولات باعث افزایش مدت زمان گارانتی محصول می‌شود و این برای خودروساز مناسب است، چرا که مدت زمان بیشتری خودرو را در شبکه گارانتی خود دنبال می‌کند.

او ادامه داد: بر همین اساس سایپا هم برای خودروی آریا برنامه‌ریزی کرده که با افزایش شرایط کیفی این خودرو گارانتی آن را در زمان عرضه به ۵ سال برساند و این خودرو با شرایطی که دارد کاملا قابل رقابت با خودرو‌های روز دنیا است چرا که برای این خودرو از یکی از بهترین قوای محرکه استفاده خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید