|

ثبات در بازار خودرو همچنان ادامه دارد

قیمت خودرو امروز (دوشنبه ۳ مهر) با آغاز دومین روز کاری هفته، همچنان با توجه به ثبات نرخ ارز وضعیت باثباتی را طی می‌کند.

ثبات در بازار خودرو همچنان ادامه دارد
کد مطلب : 39915

قیمت خودرو امروز دوشنبه ۳ مهر ماه همچنان وضعیت آرام و بی‌تلاطمی را دارد، بطوریکه تقریباً تمام خودرو‌های بازار، چه داخلی و چه مونتاژی، بدون تغییر نسبت به روز گذشته در حال معامله هستند؛ هر چند احتمال دارد با رسیدن به ساعات پایانی روز، بازار شاهد تغییرات جزئی قیمت در برخی از محصولات باشد.

دلیل اصلی ثبات در بازار خودرو نیز ثبات نرخ ارز، طلا و سایر بازار‌های داخلی بوده که قیمت خودرو نیز همبستگی بسیاری با این بازار‌ها دارد؛ البته باید توجه داشت که نبود تقاضای موثر در بازار خودرو هم یکی دیگر از دلایل ثبات آن بوده و اگر واردات خودرو زودتر عملی نشود، امکان افزایش تقاضا و تغییر روند وجود خواهد داشت.

امروز قیمت خودرو‌های داخلی هیچ تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. پراید ۱۳۱ به عنوان ارزان‌ترین خودروی سایپا، پس از افت پنج میلیون تومانی در روز گذشته، هیچ‌گونه نوسانی را تجربه نکرده و تا این لحظه با قیمت نهایی ۳۱۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

شاهین G که قدرتمندترین سدان سایپا به شمار می‌رود، در بازار آزاد امروز ثابت ماند و با نرخ ۵۸۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ارزان‌ترین هاچ‌بک ایران خودرو در بازار آزاد امروز بدون هیچ‌گونه تغییری با قیمت نهایی ۴۷۰ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای (برقی) نیز تغییر چندانی نسبت به هفته گذشته نداشته و با قیمت ۶۰۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

سمند سورن پلاس یکی از سدان‌های نسبتاً محبوب ایران خودرو محسوب می‌شود که از چند هفته گذشته، در محدوده ۵۸۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. این خودرو امروز بدون هیچ تغییری نسبت به روز گذشته و با نرخ ۵۷۵ میلیون تومان درحال معامله است.

در بازار خودروهای مونتاژی‌ طی هفته جاری نیز خبری از تغییر قیمت خودرو به چشم نمی‌خورد. ام‌وی‌ام X ۲۲ دنده‌ای کراس‌اوور پرفروش مدیران خودرو در بازار آزاد امروز هیچ‌گونه نوسان قیمتی را تجربه نکرد و با نرخ ۷۰۵ میلیون تومان در بازار امروز حاضر شد.

جک S ۵ نیوفیس محبوب‌ترین کراس‌اوور چینی کرمان موتور در بازار امروز با قیمت نهایی یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

هایما S ۵ اتوماتیک کراس‌اوور میدسایز ایران خودرو به شمار می‌رود که در بازار آزاد امروز بدون هیچ تغییری، با قیمت نهایی یک میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

فونیکس تیگو ۷ پرو کراس‌اوور گران قیمت مدیران خودرو بوده که تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و با همان نرخ یک میلیارد و ۶۱۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین