|

افتتاح ۵۴۷ واحد نهضت ملی مسکن در استان قم

طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بانک مسکن ۵۴۷ واحد آماده نهضت ملی مسکن افتتاح شد.

افتتاح ۵۴۷ واحد نهضت ملی مسکن در استان قم
کد مطلب : 39612

 سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در این مراسم با تشریح عملکرد بانک در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان قم اظهار کرد: با تسهیلات‌دهی و تامین اعتبار کامل این بانک در شهریور سال گذشته تعداد 532 واحد در قالب پروژه‌های «زیتون 6 تا 10 قم» در سطح کشور تقسیط و کلید واحدهای مسکونی به متقاضیان تحویل شد.

وی افزود: امروز پروژه‌های «زیتون 13، 14 و 15» به تعداد 547 واحد به بهره برداری کامل رسید که تامین مالی کامل این پروژه ها نیز از طرف بانک مسکن انجام شده است.

وی یادآور شد: به طور کلی تعداد 650 پروژه و بیش از 20 هزار واحد مسکونی به بانک مسکن استان قم معرفی شده که از این تعداد به تعداد 10710 واحد در قالب 341 پروژه، 22 میلیارد ریال سهم الشرکه پرداخت شده است.

مدیرعامل بانک مسکن گفت: پس از تشریح آخرین وضعیت انجام تکالیف بانک در پرداخت تسهیلات در طرح نهضت ملی مسکن به ناترازی منابع بانک در مصارف پرداختی به این طرح اشاره کرد و خواستار تجمیع منابع سازمان‌ها و شرکت های تابعه مجموعه راه وشهرسازی استان در بانک مسکن برای ادامه روند تامین مالی طرح شد.

حسینی با بیان اینکه بانک مسکن با تمام ظرفیت و توان همچنان پای کار در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است تصریح کرد: امیدواریم با مساعدت و دستور استاندار، شرکت‌های خصوصی و پیمانکاران راه و شهرسازی و بنیاد مسکن، گردش مالی و منابع خود را به بانک مسکن انتقال دهند تا با تقویت نقدینگی بانک بتوانیم در راستای تامین مالی پروژه های نهضت ملی مسکن گام موثرتری برداریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین