|

ترافیک سنگین در ۳ محور تهران-شمال/آمار تردد خودرو در جاده ها کماکان صعودی است

مدیر مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک و حدفاصل گزنک تا آب اسک، همچنین در محور کندوان مسیر شمال به جنوب محدوده های مرزن آباد و پل دزدبن و نیز آزادراه رشت – قزوین محدوده رودبار خبر داد.

ترافیک سنگین در ۳ محور تهران-شمال/آمار تردد خودرو در جاده ها کماکان صعودی است
کد مطلب : 5190

علی اکبر آشوری در گفت‌ وگو با خبرنگار تراز اقتصاد، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تأکیدات ستاد ملی مقابله با کرونا ، مردم حتما از انجام سفرهای غیرضروری در ایام نوروز خودداری کنند.

* ترافیک سنگین در محورهای کندوان، هراز و آزادراه رشت-قزوین

وی درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای تهران-شمال بیان کرد: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک و حدفاصل گزنک تا آب اسک در برخی از مقاطع و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده های مرزن آباد و پل دزدبن داریم.

آشوری با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه رشت - قزوین محدوده رودبار از تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان های مازندران و گلستان

مدیر مرکز مدیریت راه ها درباره وضعیت جوی جاده های تهران-شمال تصریح کرد: در حال حاضر در محورهای تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی همچنین از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان های مازندران و گلستان خبر داد.

* ترافیک جاده ها باز بیشتر شد

آشوری اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2368 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 0.4 درصد افزایش تردد نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها، 7.9 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

* انسداد 10 جاده و بازگشایی محور اردکان- نائین

مدیر مرکز مدیریت راه ها یادآور شد: در حال حاضر محور‌ پونل-خلخال، جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی سی سخت- پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد و محور شهمیرزاد - سمنان در استان سمنان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی گفت: همچنین محور گنج نامه-تویسرکان، محور‌‌ خرم‌آباد- پلدختر ، محور وازک -بلده در مازندران، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و جاده رامیان- اولنگ -شاهرود، به دلیل نبود ایمنی کافی نیز مسدود است.

آشوری همچنین از بازگشایی محور اردکان- نائین که به دلیل طوفان، باد و گرد و خاک و تصادف زنجیره ای مسدود شده بود، خبر داد.

* آزادراه های تهران-کرج و کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راه ها بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه کرج-تهران با 105 هزار تردد، ثبت شد.

انتهای پیام/


دیدگاه تان را بنویسید