|

نفرین کردن در توئیتر ممنوع!

توئیتر قوانین مربوط به محتوای خشونت آمیز را آپدیت کرد که براساس آن آرزوی مرگ یا آسیب فیزیکی کردن برای فردی دیگر در این پلتفرم ممنوع است.

نفرین کردن در توئیتر ممنوع!
کد مطلب : 37009

توئیتر بار دیگر قوانین مربوط به انتشار محتوا را سختگیرانه تر و نسخه ارتقا یافته سیاست « محتوای خشونت آمیز» را آپدیت کرده است. این سیاست اکنون موارد بیشتری از محتوای خشونت آمیز را نسبت به نسخه های قدیمی دربر می گیرد.

مهر نوشت؛ جالب آنکه طبق سیاست جدید توئیتر کاربران از بیان «آرزوی آزار به دیگری» و موارد مشابه نیز منع شده اند. در متن سیاست توئیتر آمده است: این موارد شامل آرزوی مرگ، دچار بیماری شدن، رویدادهای تراژیک یا هرگونه رویدادی که عواقب مخرب داشته باشد را شامل می شود.

آنچه گفته شد نقض سیاست قبلی توئیتر است که طبق آن اظهاراتی که مرگ یا آرزوی آسیب فیزیکی برای فردی داشتن خلاق قوانین شرکت نبود.

این تغییر تنها مورد افزوده شده به سیاست توئیتر نیست. قوانین این شرکت به طور واضح از زیرساختی محافظت می کند که برای فعالیت های روزانه، شهری یا فعالیت های تجاری به کار می رود.

البته توئیتر دلیل این تغییرات را اعلام نکرده اما در مجموعه ای از توئیت ها عنوان کرد احتمالا حساب های کاربری قانون شکن را تعلیق یا آنها را وادار به حذف توئیت های مورد نظر می کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید