|

شیائومی ۱۴ با نازک‌ترین حاشیه‌ گوشی

شیائومی قصد دارد عرض قاب گوشی شیائومی ۱۴ را به تنها ۱ میلی‌متر کاهش دهد.

شیائومی ۱۴ با نازک‌ترین حاشیه‌ گوشی
کد مطلب : 38022

یکی از منابع که به عنوان Digital Chat Station شناخته می‌شود به عرضه Xiaomi ۱۴ با فریم صفحه نمایش باریک بی سابقه اشاره کرده است.

طبق اطلاعات فاش شده، این دستگاه دارای نازک‌ترین حاشیه‌های گوشی در این صنعت خواهد بود. به نظر می‌رسد شیائومی خود را برای پیشرفت جدیدی در طراحی گوشی‌های هوشمند آماده می‌کند. با توجه به اعلام Digital Chat Station، مدل آتی Xiaomi ۱۴ نوید یک قاب بسیار نازک در اطراف صفحه نمایش را می‌دهد و همین باعث می‌شود از آن به عنوان باریک‌ترین گوشی هوشمند موجود در بازار یاد شود.

در مقایسه با مدل قبلی، شیائومی ۱۳ که دارای عرض قاب ۱.۶۱ میلی‌متری در طرفین و ۱.۸۱ میلی‌متر در پایین است، شیائومی ۱۴ جدید می‌خواهد عرض قاب را به تنها ۱ میلی‌متر کاهش دهد. این نمایشگر توسط TCL Huaxing تولید شده است. شیائومی از طریق یک رویکرد جدید در طراحی، توانست فضای مورد نیاز برای اتصال نمایشگر در پایین دستگاه را به حداقل برساند.

علاوه بر این صفحه نمایش با حاشیه باریک جدید TCL Huaxing نوید کاهش مصرف انرژی تا ۸ درصد و در عین حال حفظ همان روشنایی صفحه را می‌دهد. شایان ذکر است که Digital Chat Station قبلاً با ارائه داده‌های دقیق در مورد مشخصات و تاریخ عرضه دستگاه‌هایی مانند Redmi K۶۰ و Xiaomi ۱۳ صحت اطلاعات خود را ثابت کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید