|

وام فوری | وام فوری بدون ضامن

وام فوری 200 میلیونی با اقساط 36 ماهه | وام فوری 200 میلیونی با سود کم + جزئیات

طرح تسهیلاتی «میعاد» یکی از طرح‌های اختصاصی بانک سینا است که به منظور اعمال سیاست‌های خدماتی تدارک دیده شده است. سقف وام این طرح 200 میلیون تومان بوده و در زمره تسهیلات ارزان قیمت بانکی قرار دارد.

وام فوری 200 میلیونی با اقساط 36 ماهه | وام فوری 200 میلیونی با سود کم + جزئیات
کد مطلب : 40184

طرح تسهیلاتی «میعاد» یکی از طرح‌های اختصاصی بانک سینا است که به منظور اعمال سیاست‌های خدماتی تدارک دیده شده است. سقف وام این طرح 200 میلیون تومان بوده و در زمره تسهیلات ارزان قیمت بانکی قرار دارد.

به نقل از روابط عمومی بانک سینا، آن دسته از مشتریان بانک سینا که خواهان دریافت وام 200 میلیونی هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت با حداقل مبلغ سپرده 100 هزار تومان افتتاح کنند. حداقل میانگین سپرده گذاری متقاضیان این تسهیلات باید 5 میلیون تومان باشد و حتما سه ماه از مدت زمان افتتاح حساب گذشته باشد تا امکان درخواست این تسهیلات فراهم شود. براساس این طرح تسهیلاتی به ازای هر ماه سپرده گذاری، سه ماه بازپرداخت اقساط در نظر گرفته خواهد شد، با این حال مدت زمان تسویه تسهیلات از 36 ماه فراتر نخواهد رفت. نرخ این تسهیلات 9 درصد بوده و در قالب عقد مرابحه به مشتریان پرداخت می‌شود. وثایق مربوط به این وام براساس مصوبه بانک و آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های اعتباری در نظر گرفته خواهد شد.

مدارک لازم دریافت وام و مبلغ اقساط آن

در صورتی که مشتریان واجد شرایط باشند باید مدارک مورد نیاز برای دریافت این تسهیلات اعم از اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی خود را به شعبه مورد نظر ارائه بدهند و فرم مربوط به دریافت این تسهیلات را پر کنند.

با توجه به میزان وام، مدت زمان بازپرداخت آن و نرخ سود، مبلغ هر قسط 6 میلیون و 359 هزار و 947 تومان است. کل سود تسهیلات به 28 میلیون و 958 هزار و 75 تومان خواهد رسید. جمع رقم وام و سود آن نیز 230 میلیون و 83 هزار و 75 تومان خواهد بود.

شرایط وام فوری ۲۰۰ میلیونی با بهره ۱۲ درصد 

بالغ بر ۴۳ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش تاکنون در قالب «شیلات کارت» در راستای تأمین نهاده‌های اولیه آبزی پروران از سوی بانک کشاورزی پرداخت شده است.

رجبعلی قربان‌زاده مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و بودجه سازمان شیلات ایران با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: در راستای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، طرح شیلات کارت برای تأمین سرمایه در گردش به منظور تأمین نهاده‌های اولیه همچون بچه ماهی و خوراک آبزیان برای متقاضیان به اجرا درآمده که سقف آن ۲۰۰ میلیون تومان و با بهره ۱۲ درصد است.

رجبعلی قربان‌زاده افزود: از مجموع تولیدکنندگان آبزی که برای دریافت تسهیلات شیلات کارت در سامانه سیتا ثبت‌نام کرده‌اند، تاکنون ۱۶۹۴ متقاضی با رقم ۲۲۱ میلیارد تومان به بانک کشاورزی معرفی شده‌اند که از این تعداد ۳۱۹ مورد از بانک کشاورزی، اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد تومان دریافت کرده‌اند.

وی تأیید کرد: در حال حاضر در استان‌های مازندران حدود ۱۴ میلیارد تومان، خراسان رضوی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، استان اصفهان دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و لرستان بیش از یک میلیارد به تولیدکنندگان آبزیان در قالب شیلات کارت، تسهیلات سرمایه در گردش پرداخت شده است.

قربان‌زاده در همین حال گفت: بر اساس دستورالعملی که سازمان شیلات ایران با همکاری وزارت جهاد کشاورزی تنظیم کرده است، قرار شده تولید کنندگان ماهیان سردآبی، گرم آبی، خاویاری، میگو و ماهیان دریایی بتوانند از تسهیلات سرمایه در گردش در قالب بازارگاه برای تأمین نهاده‌ها نیز استفاده کنند.

این مقام مسئول افزود: تاکنون بیش از ۶۷۴ متقاضی با رقم ۳۴۰ میلیارد تومان به بانک کشاورزی برای اخذ تسهیلات سرمایه در گردش در بخش آبزی پروری از محل سامانه بازارگاه معرفی شده‌اند و از این تعداد ۱۶۵ مورد منجر به عقد قرارداد شده است.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و بودجه سازمان شیلات ایران با اشاره به فقدان زیرساخت لازم در سامانه‌ای که بانک کشاورزی برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش از سامانه بازارگاه طراحی کرده، تصریح کرد: نرم‌افزاری که بانک کشاورزی برای ثبت نام متقاضیان و دریافت تسهیلات طراحی کرده، قابل استفاده برای بخش شیلات نیست و برای آن باید نرم‌افزار جدید طراحی شود.

وی همچنین گفت: با پیگیری از طریق بانک و وزارتخانه و با رفع مسأله نرم‌افزار، واحد‌های آبزی پروری نیز می‌توانند از منابع مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها از محل بازارگاه استفاده کنند.

شرایط وام فوری 100 میلیونی دولت به سرپرستان خانوار

در بخشنامه بانک مرکزی به بانک‌های مسکن، کشاورزی، صادرات، تجارت، توسعه تعاون و شرکت دولتی پست بانک آمده است: «درخصوص ابلاغ بندهای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و در راستای اجرای تبصره‌های ۱ و ۲ ذیل ماده ۶۹ قانون مذکور، با احتساب نرخ تورم سالانه، سهمیه آن بانک جهت اعطای تسهیلات موصوف مبلغ ۱۰۲ میلیارد تومان و مدت بازپرداخت حداکثر ۱۰ سال و مبتنی بر اعتبارسنجی متقاضیان با اخذ سفته از متقاضی و یا یک ضامن معتبر و در نظر گرفتن شرایط خانوار به شرح زیر تعیین و ارسال می‌شود. بدیهی است دستورالعمل مربوطه متعاقباً ارسال خواهد شد.

الف) خانوارهایی که بعد از سال ۱۳۹۹ به بعد صاحب دو فرزند شده یا می‌شوند، هر خانواده به مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان

ب) خانوارهایی که بعد از سال ۱۳۹۹ به صاحب یک فرزند شده یا می‌شود، هر خانواده به مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان.

ج) خانوارهای دونفره ( زوج و زوجه) به هر خانواده مبلغ ۷۰ میلیون تومان.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین