|

کالابرگ | کالابرگ اکترونیک

طرح جدید کالابرگ اجرا شد؟ | کدام دهک ها کالابرگ میگیرند؟

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اجرای طرح کالابرگ توضیحاتی ارائه داد که در ادامه میتوانید بخوانید.

طرح جدید کالابرگ اجرا شد؟ | کدام دهک ها کالابرگ میگیرند؟
کد مطلب : 40217

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اجرای طرح کالابرگ توضیحاتی ارائه داد که در ادامه میتوانید بخوانید.

دهک ۶ و ۷ از کالابرگ الکترونیکی بهره‌مند می‌شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: از امروز خانوارهای دهک ۶ و هفت از مزایای طرح کالابرگ الکترونیکی بهره‌مند می‌شوند.

به نقل از خبرنگار مهر، بهروز رحیم‌زاده عصر شنبه در جلسه هدفمندی یارانه‌ها در اردبیل اظهار کرد: از امروز کالابرگ الکترونیکی شامل ۲ دهک ۶ و هفت شده و خانوارهای بهره‌مند از یارانه در این دهک می‌توانند تا مبلغ ۱۲۰ هزار تومان از مبلغ تشویقی بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: کلیه خانوارهای دهک ۶ و هفت با مراجعه به بیش از ۲۵۰ فروشگاه عرضه مواد غذایی در قالب کالابرگ الکترونیکی می‌توانند به شرط خرید ۵۰ درصد یارانه از ۱۰ محصول تعیین شده تا مبلغ ۱۲۰ هزار تومان کارت یارانه خود را شارژ کرده و مبلغ تشویقی دریافت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: در یک خانواده که به ازای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان مبلغ یارانه واریز می‌شود، در صورتی که ۱۵۰ هزار تومان از این مبلغ یارانه صرف خرید ۱۰ قلم کالای اساسی شود، در طول همان ماه می‌توانند ۱۲۰ هزار تومان مبلغ تشویقی و اضافه دریافت کنند.

رحیم‌زاده افزود: این ۱۰ قلم کالا از گوشت قرمز و سفید گرفته تا روغن، حبوبات، قند، شکر، برنج و ماکارونی را شامل می‌شود که از طریق فروشگاه‌های تعیین شده، عرضه این ۱۰ قلم را شاهد هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: بیش از این تا دهک پنج از مزایای کالابرگ الکترونیکی بهره‌مند بودند که از امروز نیز دهک‌های ۶ و هفت از این طرح و مزایای آن بهره‌مند خواهند شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل اضافه کرد: با توجه به اینکه سازمان هدفمندی یارانه‌ها متمرکز در تهران است، امکان ارائه خدمات حضوری به خانوارها وجود ندارد اما خانواده‌ها برای استعلام دهک خود می‌توانند از طریق سامانه هدفمندی یارانه‌ها اقدام کرده و در جریان دهک خانوار خود قرار گیرند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین