|

تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | اگه زرافه رو پیدا کردی بدون که هیچوقت آلزایمر نمیگیری

یک زرافه خود را در این تصویر جاسازی کرده است. آیا فکر می کنید می توانید مکان آن را پیدا کنید؟

تست هوش | اگه زرافه رو پیدا کردی بدون که هیچوقت آلزایمر نمیگیری
کد مطلب : 40410

آیا امروز برای استراحت وقت گذاشته اید؟ اگر نه، یا اگر فقط به کمی سرگرمی نیاز دارید، پس این چالش بصری برای شما عالی است. این فقط چند دقیقه از وقت شما را می گیرد، بنابراین نگران برنامه خود نباشید. شما فقط به کمی تمرکز نیاز دارید و کارتان تمام است!

به منظور ارزیابی یکی از توانایی‌های شناختی شما، به‌ویژه توانایی‌های بصری شما، می‌خواهیم تصویری از ساوانا را به شما نشان دهیم. این تصویر قرار است چند درخت و یک تیپی را نشان دهد، اما یک حیوان خودش را در آن جاسازی کرده است. در واقع، یک زرافه در تصویر پنهان شده است. بسیار مهم است که هر چه زودتر این زرافه را پیدا کنید. با پیدا کردن حیوانی با گردن بلند، بر این چالش بصری غلبه خواهید کرد.

برای انجام این کار، به تمرکز نیاز دارید تا هیچ جزئیاتی را از دست ندهید. شما همچنین به خلاقیت نیاز دارید، زیرا برای یافتن زرافه باید آن را تصور کنید و برای تجزیه و تحلیل صحیح تصویر، به مهارت های مشاهده خوب نیاز دارید.

تکمیل یک چالش بصری راه خوبی برای صرف وقت است. از یک طرف، این یک فعالیت سرگرم کننده و با ارزش است که به شما امکان می دهد به روشی هوشمندانه سرگرم شوید و سرگرم شوید. به یاد داشته باشید که برای جلوگیری از کار زیاد، بسیار مهم است که حداقل برای چند دقیقه در روز استراحت کنید. از سوی دیگر، چالش های بصری می توانند به رشد و تقویت توانایی های شناختی مانند ادراک بصری، منطق و تمرکز کمک زیادی کنند. اینها فعالیت های ذهنی هستند که به فعال نگه داشتن مغز با تحریک آن بدون خستگی کمک می کنند.

وقت آن است که این چالش را به پایان برسانیم. آیا شما پاسخ دارید؟

ما به همه افرادی که موفق به یافتن پاسخ مناسب شدند تبریک می گوییم! توانایی های بصری شما واقعاً بسیار چشمگیر است. برای کسانی که نتوانستند زرافه را تشخیص دهند، نگران نباشند، ما به شما کمک خواهیم کرد. برای این کار باید دوباره به تصویر نگاه کنید. این بار روی سمت چپ ساوانا تمرکز کنید: درختی وجود دارد، اینطور نیست؟ خب شاخه سمت چپ درخت یکی نیست! در واقع، این زرافه است، به خوبی پنهان شده بود. برای کمک به شما، در اینجا راه حل در تصویر آمده است.

تست هوش

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین