|

وام فوری | وام فوری بدون ضامن

وام فوری 2 میلیاردی با اقساط مناسب | وام فوری بدون نیاز به سپرده + جزئیات

افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید در یکی از شعب بانک شهر سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ضمانت لازم برای دریافت این وام تا سقف 50 میلیون تومان داشتن ضامن رسمی است.

وام فوری 2 میلیاردی با اقساط مناسب | وام فوری بدون نیاز به سپرده + جزئیات
کد مطلب : 40449

موقعیتی را تصور کنید که احتیاج به پول نقد دارید و یا برای خرید خانه یا ماشین دل‌خواهتان باید نقدینگی خود را افزایش دهید اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد چیست؟! مطمئنن گرفتن وام فوری از بانک است. وام فوری به وامی گفته می‌شود که بانک‌ها در شرایط خاص و در کوتاه‌ترین زمان (۲ تا ۴ روز کاری) به مشتریان خود پرداخت می‌کنند.مهم‌ترین آنها وام فوری بانک ملت و وام فوری بانک ملی است.

افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید در یکی از شعب بانک شهر سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ضمانت لازم برای دریافت این وام تا سقف 50 میلیون تومان داشتن ضامن رسمی است.

حداکثر مبلغ وام شهریار برای فعالان حوزه پزشکی 2 میلیارد تومان است. صاحبان کسب و کارهای غیرپزشکی در صورتی که با درخواست وام آن‌ها موافقت شود، حداکثر تا 1 میلیارد تومان امکان بهره مندی از این طرح را دارند. افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید در یکی از شعب بانک شهر سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ضمانت لازم برای دریافت این وام تا سقف 50 میلیون تومان داشتن ضامن رسمی است. در صورتی که مبلغ وام بیشتر از 50 میلیون تومان باشد، علاوه بر ضامن رسمی باید سند ملکی نیز ارائه شود. سقف سود این تسهیلات به 23 درصد می‌رسد و حداکثر زمان پرداخت اقساط نیز 48 ماه اعلام شده است. لازم به ذکر متناسب با زمان پرداخت اقساط، مبلغی از تسهیلات تا زمان کامل شدن بازپرداخت نزد بانک باقی می‌ماند.

مبلغ اقساط وام 2 میلیارد تومانی بانک شهر چقدر است؟

با در نظر گرفتن حداکثر مبلغ وام، مدت زمان بازپرداخت و نرخ سود، میزان هر قسط 64 میلیون و 102 هزار و 943 تومان است. کل سود تسهیلات، 1 میلیارد و 76 میلیون و 941 هزار و 268 تومان خواهد بود. جمع رقم وام و سود آن نیز به 3 میلیارد و 82 میلیون و 399 هزار و 267 تومان خواهد رسید.

طبق اعلام روابط عمومی بانک شهر، این مبلغ تسهیلات برای خرید مواد و ملزومات مصرفی، سرمایه ثابت به منظور خریدن تجهیزات اداری، سیستم‌های کامپیوتری، دستگاه‌ها و ابزار کار مناسب تخصص متقاضیان مورد استفاده است.

چطور می‌توانم وام بانک آینده و لندو را دریافت کنم؟

دریافت وام بانک آینده به صورت آنلاین از سامانه خرید اقساطی لندو انجام می‌شود و مراحل ساده‌ای دارد:

وارد سایت لندو شوید و درخواست وام خود را ثبت کنید؛

اگر در بانک آینده حساب ندارید، یک حساب در این بانک باز کنید؛

بعد از تایید اعتبارسنجی، پیش‌پرداخت وام خود را واریز و مدارک لازم را بارگذاری کنید؛

سفته الکترونیکی را از سامانه بانک آینده تهیه و آن را با امضای الکترونیکی امضا ‌کنید؛

قراردادهای لندو و بانک آینده را به صورت آنلاین امضا کنید؛

مبلغ وام در لندو کارتی که قبلا برایتان ارسال شده شارژ می‌شود تا با آن خریدتان را انجام دهید.

برای دریافت این وام چه شرایطی باید داشته باشم؟

این وام بدون چک و ضامن ارائه می‌شود و فقط یک سفته الکترونیکی برای ضمانت وام کافی‌ست؛

در هر نقطه‌ای از ایران که باشید، می‌توانید وام بگیرید چون تمام مراحل غیرحضوری انجام می‌شود؛

برای دریافت وام باید اعتبارسنجی شما تایید شود. اگر در سیستم بانکی، اقساط معوق یا چک برگشتی نداشته باشید و به زبان ساده خوش حساب بوده باشید، اعتبارسنجی شما تایید خواهد شد.

آقایان برای دریافت وام بانک آینده و لندو، باید کارت پایان خدمت یا هرگونه معافیت از سربازی داشته باشند.

چطور می‌توان از لندو کارت استفاده کرد؟

بعد از اعتبارسنجی اولیه، لندو کارت با پست پیشتاز به آدرس شما ارسال می‌شود. شما باید بعد از دریافت کارت و امضای قراردادها، آن را از طریق سایت لندو فعال کنید. بعد از تایید نهایی درخواست، مبلغ وام در لندو کارت شما شارژ می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید. لندو کارت هیچ محدودیتی برایتان ایجاد نمی‌کند و شما می‌توانید از همه فروشگاه‌های حضوری و آنلاین خرید کنید. ضمنا با این کارت می‌توانید انواع کالا (از جمله لوازم خانگی، لوازم دیجیتال، طلا، دوچرخه و …) را بخرید و انواع خدمات (از جمله بیمه، رزرو هتل، خدمات پزشکی و ..) را تهیه کنید.

ثبت‌نام وام لندو و بانک آینده چطور انجام می‌شود؟

برای ثبت‌نام و درخواست وام آنلاین لندو روی لینک زیر کلیک کنید؛ سپس با تعیین مبلغ وام (بین ۵ تا ۲۰ میلیون تومان)، مدت بازپرداخت و نحوه استفاده از این اعتبار، درخواست خود را برای دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی لندو و بانک آینده و دریافت لندو کارت، ثبت کنید.

بانک سینا با هدف حمایت از مشتریان حقیقی و صاحبان کسب‌وکار خرد، سقف مبلغ تسهیلات ارغوان را از ۲ میلیارد ریال به ۳ میلیارد ریال افزایش داد.

روابط‌عمومی بانک سینا اعلام کرد: با توجه به استقبال مشتریان از تسهیلات طرح «ارغوان» که پیش ‌از این بر اساس میانگین موجودی حساب و مدت زمان سپرده‌گذاری تا سقف 2 میلیارد ریال پرداخت می‌شد، این بانک سقف مبلغ این تسهیلات را تا 3 میلیارد ریال افزایش داد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین