|

فروش فوری خودرو | آغاز فروش فوری ایران خودرو

آغاز فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان ماه | با قیمت کارخانه صاحب این محصول شوید !

زمان و شرایط پیش فروش کشنده فوتون H۴ دستی در طرح فروش چکی ایران خودرو دیزل اعلام شد. زمان تحویل خودرو در این طرح آخر بهمن ماه ۱۴۰۲ است.

 آغاز فروش فوری ایران خودرو ویژه آبان ماه  | با قیمت کارخانه صاحب این محصول شوید !
کد مطلب : 40459

طرح فروش فوری ایران خودرو، معمولا در مناسب‌ها و روزهای خاص توسط شرکت‌های خودروساز انجام می‌شود. در این طرح متقاضیان باید کل مبلغ خودرو را زمان ثبت‌نام بپردازند. گفتنی است که در  طرح فروش فوری ایران خودرو، مبلغ پرداختی نسبت به قیمت بازار کمتر  است و موعد تحویل هم معمولا ۹۰ روزه تعیین می‌شود.متقاضیان فروش فوری ایران خودرو می‌توانند با مراجعه به سایت فروش فوری ایران خودرو اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.

 زمان و شرایط پیش فروش کشنده فوتون H۴ دستی در طرح فروش چکی ایران خودرو دیزل اعلام شد. زمان تحویل خودرو در این طرح آخر بهمن ماه ۱۴۰۲ است.

بخشنامه ذیل از یکشنبه ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ ساعت ۱۰ صبح فعال خواهد شد.

زمان تحویل خودرو در این طرح آخر بهمن ماه ۱۴۰۲ است.

ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی از امروز آغاز شد.

شرایط ثبت نام مزایده ایران خودرو مهر 1402

ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای از مزایده خودروهایی که در خطوط تولید آسیب دیدند یا در بخش لجستیک این شرکت فرسوده شدند خبر داد. متقاضیان برای شرکت در مزایده ایران خودرو با محدودیت شماره ملی روبرو نیستند و می توانند در مزایده محصولات ایران خودرو بدون محدودیت تعداد شرکت کنند. برای ثبت نام مزایده ایران خودرو ۱۴۰۲ باید برای هر خودرو مبلغ یکصد میلیون ریال پرداخت کنید. دقت کنید که این مبلغ تنها به صورت اینترنتی و از کارت بانکی متعلق به متقاضی باید پرداخت شود.

مزایده گزار در رد یا قبول پیشنهادات در هر مرحله از فرایند مزایده مختار است. برنده مزایده بایستی ظرف مدت مشخص شده در سامانه و پس از اعلام نتایج نسبت به واریز کل مبلغ خودرو حداکثر تا مهلت تعیین شده اقدام کند. در غیراین صورت طبق شرایط مزایده سپرده شرکت در مزایده بدون انجام هرگونه تشریفات قضایی یا اداری به نفع مزایده گزار وصول و شرکت کننده حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. امکان انصراف نیز پس از واریز وجه مابه التفاوت وجود ندارد.

شرایط فروش فوق العاده پژو پارس معمولی ویژه مهر 1402 اعلام شد.

به گزارش بانک اول به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز میرساند بیست و سومین مرحله فروش فوق العاده (فراخوان) اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو پارس معمولی با موعد تحویل 90 روزه صرفاً برای منتخبین بخش سوم اولویت های پاییز 1402 ، به شرح جدول ذیل ارائه میگردد.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت پاییز 1402 فروش فوق العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس : ir.ikco.esale اسامی آنها درج شده است می توانند دراین بخشنامه ثبت نام نمایند.

قیمت این مدل سفارشی پژو پارس 309,545,000 تومان اعلام شده است. مهلت پرداخت وجه برای خریداران این خودرو 10 روز تعیین شده و تحویل خودروها نیز 90 روز پس از ثبت سفارش خواهد بود.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای ثبت‌نام در این فراخوان و خرید پژو پارس سفارشی با مراجعه به سامانه فروش اینترنتی ایران‌خودرو اقدام کنند. البته پیش از ثبت‌نام باید احراز هویت شوند.

جدول شرایط فروش فوق‌العاده پژو پارس سفارشی با تحویل 90 روزه

نام محصول     قیمت (تومان)     زمان تحویل

پارس سفارشی XU7+     309.545.000     90 روز

ثبت نام ایران خودرو ویژه خودروهای پژو پارس، آریسان و تارا آغاز شد.

جدیدترین دور ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲ با عرضه خودروهای پژو پارس، آریسان و تارا اتوماتیک آغاز شده است. در ادامه شرایط پیش فروش ایران خودرو در مهرماه را بخوانید.

شرایط ثبت نام ایران خودرو مهر 1402

متقاضیان ثبت نام ایران خودرو در مهرماه ۱۴۰۲ می‌توانند وانت آریسان دوگانه سوز را به صور اقساطی خریداری کنند. موعد تحویل این خودرو ۲۰ روزه اعلام شده است. همچنین ثبت نام پژو پارس با موتور XU۷YP نیز با موعد ۳ ماهه هنوز ادامه دارد. ایران خودرو اطلاعیه ثبت نام تارا ۱۴۰۲ را نیز به تازگی اعلام کرده است. در ادامه جزییات شرایط هرکدام توضیح داده شده است.

شرایط ثبت نام وانت آریسان 1402

متقاضیان عادی و نمایندگی‌ها می‌توانند در طرح ثبت نام وانت آریسان ۲ دوگانه سوز شرکت کنند. فروش فوق العاده آریسان ، بدون کنترل پلاک فعال و ثبت نام های قبلی با موعد تحویل حداکثر ۲۰ روزه است. در این طرح صرفاً چک صیاد بنفش از متقاضی و یا شخص ثالث دریافت می‌گردد و وضعیت اعتباری سفید صادر کننده چک از طریق سامانه بانک استعلام خواهد شد. برای ثبت نام آریسان نیازی به ثبت نام قبلی در سامانه یکپارچه نیست. مهلت ثبت نام آریسان تا تکمیل ظرفیت است.

شرایط ثبت نام پژو پارس مهر 140

متقاضیان ثبت نام پژو پارس باید نصف مبلغ یعنی ۲۹۴ میلیون را به عنوان پیش پرداخت واریز کنند و مابقی مبلغ را زمان تحویل یعنی ۳ ماه دیگر بر اساس قیمت روز کارخانه محصولات ایران خودرو پرداخت کنند. رنگ پژو پارس نیز سفید است. مهلت ثبت نام پژو پارس تا روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ ادامه خواهد داشت. فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده است می توانند برای ثبت نام پژو پارس اقدام کنند.

شرایط فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه تارا اتوماتیک

برای ثبت نام تارا اتوماتیک بایدیعنی ۴۹۰ میلیون تومان به حساب ایران خودرو واریز کنید. موعد تحویل ایران خودرو در این طرح ۳ ماهه اعلام شده است. مهلت فروش فوق العاده ایران خودرو برای این محصول تا ۲۷ مهرماه است.

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود. سایت ثبت نام آریسان، پژو پارس و تارا نشانی اینترنتی ذکر شده است.

منبع: اقتصاد انلاین

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین