|

شهاب حسینی | اینستاگرام شهاب حسینی

عکس زیر خاکی از شهاب حسینی همه رو شوکه کرد | عکس جالب شهاب حسینی همه را مات کرد

عکس قدیمی از شهاب حسینی و امیرحسین آرمان را در ادامه خواهید.

عکس زیر خاکی از شهاب حسینی همه رو شوکه کرد | عکس جالب شهاب حسینی همه را مات کرد
کد مطلب : 40473

زندگی شخصی شهاب حسینی

شهاب حسینی

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی بازیگر، تهیه کننده و کارگردان کشورمان 14 بهمن ماه سال 1352 در تهران متولد شد و اصالتا اهل تنکابن است.

شهاب اولین فرزند یک خانواده شش نفره است و یک برادر و دو خواهر دیگر هم دارد. مهدی تنها برادر شهاب حسینی و دومین فرزند خانواده است که در زمینه موسیقی فعالیت میکند.

سیدفخرالدین حسینی پدر شهاب حسینی از دبیران آموزش و پرورش بود که دستی در ترجمه و تالیف کتاب داشت و چندین رمان و کتاب ترجمه شده توسط او منتشر شد. پدر شهاب حسینی بهمن ماه سال 93 درگذشت.

مادر شهاب حسینی در گذشته یک امدادگر سیار بود و به دلیل شغل ایشان، تا چند سالی از کودکی شهاب حسینی در خرم آباد سپری شد.

ازدواج شهاب حسینی

شهاب حسینی یکی از سلبریتی هایی است که در سن پایین ازدواج کرد و خانواده تشکیل داد. او در 22 سالگی با همسرش پریچهر قنبری آشنا شد و دو فرزند به نام های محمدامین، متولد 14 بهمن 1382 و امیرعلی متولد 20 مردادماه سال 1390، حاصل زندگی مشترک آنها می باشد.

شهاب حسینی سالها بعد با بازی در سریال مدار صفر درجه و شوق پرواز به اوج درخشش در تلویزیون رسید.

اولین فیلم سینمایی شهاب حسینی

شهاب حسینی

فیلم سینمایی رخساره به کارگردانی امیر قویدل در سال 80 اولین تجربه بازیگری شهاب حسینی در سینما است که در این فیلم با میترا حجار، محمدعلی سپانلو، مهسا مهجور و... همبازی بود.

 در این ویدئو شهاب حسینی رقصی رمانتیک انجام می‌دهد. این ویدئو بخشی از فیلم سینمایی برادرم خسرو ساخته احسان بیگلری است که در سال ۱۳۹۶ اکران شد.

 تولد و کودکی شهاب حسینی

شهاب حسینی اولین فرزند خانواده بوده و یک برادر و دو خواهر دیگر هم دارد و اصالتا اهل تنکابن مازندران است. پدر او از دبیران آموزش وپرورش بوده که کتاب هایی را ترجمه و تالیف کرده است. او در دوران کودکی فرزند بسیار شیطانی بوده است.

 شغل مادر و نقل مکان به خرم آباد

شهاب حسینی به علت شغل مادرش که یک امدادگر فعال بوده است به خرم آباد نقل مکان کرده بودند و تا 8 سالگی در این شهر زندگی می کردند.

شهاب حسینی

تلاش برای مهاجرت به کانادا

شهاب حسینی که دو سال در رشته روانشناسی در دانشگاه تهران درس خوانده بود به علت مهاجرت به کانادا و رفتن پیش عمویش که مقیم این کشور بوده از دانشگاه انصراف داد اما برای رفتن به کانادا به کارت پایان خدمت نیاز داشت. او بعد از گذراندن 18 ماه از خدمت خود دچار خونریزی معده شد و مشخص شد اصلا از ابتدا نباید به خدمت سربازی می آمده و به همین علت با 18 ماه خدمت معاف از سربازی شد.

ازدواج شهاب حسینی

شهاب حسینی در سن 22 سالگی ازدواج کرد و خیلی زود تشکیل خانواده داد.

پریچهر قنبری، همسر اول شهاب حسینی

شهاب حسینی در سال 1374 با پریچهر قنبری که از همکاران خود در تئاتر بود آشنا شد و ازدواج کردند. اولین فرزند او 8 سال بعد از ازدواج در سال 1382 به نام محمدامین متولد شد و در سال 1390 دومین پسر آنها به نام امیرعلی به دنیا آمد. از سال 1399 شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری در هیچ مکانی دو نفره حضور پیدا نکردند و تمامی عکس های مشترکشان را از صفحه مجازی پاک کردند که به نوعی حکم تائید به شایعات درباره طلاق خود زدند.

شهاب حسینی

ساناز ارجمند، همسر دوم شهاب حسینی

شهاب حسینی در 21 شهریور 1401 در اکران فیلم شین با حضور خانمی به نام ساناز ارجمند در کنار خود خبر ازدواج مجددش را به شکل رسمی تائید کرد. ساناز ارجمند متولد سال 1369 است و آشنایی این دو فرد بر سر پروژه برنامه همرفیق بوده که ساناز ارجمند در آنجا عکسی می کرده و بعد از ارتباط در شرکت سون اسکای شهاب حسینی استخدام شد.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین