|

واریز معوقات رتبه بندی معلمان | افزایش چشمگیر حقوق معلمان

آموزش و پرورش درباره واریز معوقات رتبه بندی معلمان برای فرهنگیان بازنشسته ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ اطلاع رسانی کرد.

واریز معوقات رتبه بندی معلمان | افزایش چشمگیر حقوق معلمان
کد مطلب : 40714

بازنشستگان فرهنگی سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ مننظر دریافت معوقات خود هستند و اکنون آموزش و پرورش این موضوع را با سازمان برنامه و بودجه مرتبط کرده است.افزایش چشمگیر حقوق معلمان مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت.

هنوز بازنشستگان فرهنگیِ دو سال قبل، معوقات رتبه‌بندی را دریافت نکرده‌اند.

بازنشستگان فرهنگی که در دو سال گذشته بازنشست شده‌اند، هنوز معوقات مزدی خود را دریافت نکرده‌اند؛ با این حال، با توجه به اصلاح احکام رتبه‌بندی بازنشستگان برخی از فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۱، وزارت آموزش و پرورش اسناد اصلاحی پاداش و مرخصی سال ۱۴۰۱ را خواسته و اعلام کرده به زودی بعد از تخصیص، بخشی از پاداش و مرخصی ذینفعان واریز خواهد شد.

آموزش و پرورش همچنین اعلام کرده برای جبران مابه التفاوت پاداش رتبه بندی بازنشستگان ۱۴۰۰ درخواست اعتبار شده و به شرط تخصیص از سوی سازمان برنامه و بودجه، اقدام خواهد شد.

 بازنشستگانِ اول مهر ۱۴۰۱ می‌گویند: از زمان بازنشستگی شان سیزده ماه گذشته است، ولی معوقات آن‌ها را بر اساس رتبه بندی نداده اند.

تیر ماه بود که وزیر آموزش و پرورش باز هم  وعده پرداخت معوقات معلمان بازنشسته با صدور احکام رتبه بندی را داد..

این خبر درحالی منتشر شده است که تا پیش از این وزارت خانه اعلام کرده بود همه معوقات رتبه بندی را به صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت کرده است و این صندوق اکنون مسئول واریز حق و حقوق آنهاست.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین