|

ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی در آبان 1402 آغاز شد| بدون قرعه کشی خودرو بخرید + شرایط

سایپا شرایط ثبت نام ساینا s را اعلام کرد. طبق اطلاعیه موعد تحویل جدیدترین ثبت نام فروش فوق العاده سایپا این طرح مربوط به متقاضیان عادی و طرح جوانی جمعیت است. در ادامه شرایط و جزییات کامل را بخوانید.

ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی در آبان 1402 آغاز شد| بدون قرعه کشی خودرو بخرید + شرایط
کد مطلب : 40727

شرایط ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی آبان 1402

سایت ثبت نام  سایپا  بدون قرعه کشی با عرضه خودروی  ساینا اس  با استاندارد ۸۵ گانه به‌‍روز شده است. متقاضیان ثبت نام ساینا میتوانند تقاضای خود برای تحویل این خودرو را در قالب طرح پیش فروش و فروش فوری ثبت کنند. زمان تحویل فروش فوق العاده سایپا ۳۰ روزه و پیش فروش تیرماه ۱۴۰۳ است. متقاضیان فروش فوری ساینا اس باید کل مبلغ یعنی حوالی ۳۳۰ میلیون تومان پرداخت کنند و متقاضیان طرح پیش فروش سایپا نیز باید نصف مبلغ یعنی ۱۶۵ میلیون تومان را به حساب سایپا واریز کنند.

فوری؛ آغاز ثبت نام سایپا در آبان ۱۴۰۲ / تحویل ۳۰ روزه به قیمت کارخانه + لینک سایت و شرایط

 
شرایط ثبت نام ساینا s بدون قرعه کشی

محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.)

۲ - امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به‌صورت وکالتی وجود ندارد.

۳ - شماره کارت, شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می گردد الزاماً باید متعلق

به شخص متقاضی باشد. درصورت درج اطلاعات نادرست(شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود.

۴ - شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

۵ - کدپستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری میبایست از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی امکان

تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی باشد.

لینک ثبت نام سایپا مهر ۱۴۰۲

متقاضیان  ثبت نام ساینا s بدون قرعه کشی  می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس  https://saipa.iranecar.com/  و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

مهلت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی مهر ۱۴۰۲

متقاضیان محترم حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ برای ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال شده است می‌توانند از ۹ آبان به سایت خرید اینترنتی سایپا مراجعه کنند. گفتنی است ثبت نام سایپا در این دوره مربوط به متقاضیان عادی و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است. متقاضیانی که در خرداد ماه سال جاری نسبت به ثبت نام ساینا در سامانه یکپارجه اقدام کردند و اولویت ایشان تابستان ۱۴۰۳ تعیین شده است می‌توانند برای تکمیل مراحل اقدام کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین