|

تست دقت و بینایی| آیا می توانید کلید گمشده خانم را پیدا کنید؟

این تست دقت و بینایی شمارا محک می زند ! آیا می توانید کلید گمشده خانم را پیدا کنید؟

 تست دقت و بینایی| آیا می توانید کلید گمشده خانم را پیدا کنید؟
کد مطلب : 40746

تست دقت و بینایی : فقط افراد با دقت و بینایی بالا می توانند این تست توهم نوری را حل کنند، زیرا کارشناسان ادعا کرده اند تنها 1 درصد از مردم می توانند کلید گمشده زن را در طول 11 ثانیه پیدا کنند. شما چطور، آیا می توانید به خانم کمک کنید کلید گمشده‌اش پیدا کند؟

تست دقت و بینایی: حتما انواع مختلف از توهمات نوری مانند توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، شناختی و تست های شخصیت شناسی را دیده اید.

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا این گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت ذهن و چشم ها را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­ی متفاوت برداشت و درک می کند.

یکی از این تصاویر هوشمندانه را می توان در تست دقت و بینایی مشاهده کرد. این تست شما را به چالش می کشد تا به خانم کمک کنید کلید خانه‌اش را پیدا کند.

تصویر تست دقت و بینایی

تست دقت و بینایی

تصویر بالا به عنوان یک پازل دشوار برای آزمایش قدرت ذهنی کودکان ایجاد شده است. همان‌گونه که می بینید، خانمی در بیرون از خانه‌اش ایستاده، او سرگردان به نظر می رسد. زیرا کلید خانه‌اش را گم کرده است. اما کلید جایی در تصویر قرار دارد. به هر حال، آیا می توانید به خانم کمک کنید کلید گمشده‌اش را پیدا کند؟

زمان به پایان رسیده است.

آیا توانستید کلید گمشده خانم را در طول 11 ثانیه پیدا کنید؟

ممکن است در نگاه اول پیدا کردن کلید گمشده خیلی مشکل به نظر برسد. اما اگر با دقت به تصویر نگاه کنید، می بینید که کلید خانه خانم در لامپ سمت راست آویزان است. در تصویر زیر آن را مشخص کرده ایم.

تست دقت و بینایی

 

مطالعات نشان می دهد که هر چه بیشتر مغز خود را با پازل های دشوار تمرین دهید، باهوش تر خواهید شد. توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند. بنابراین به ما بگویید، آیا توانستید کلید گمشده زن را در طول 11 ثانیه یا کمتر پیدا کنید؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدواریم از تست دقت و بینایی لذت برده باشید. شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام  و  فیسبوک  نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق  بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه  می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین