|

فال حافظ امروز 11 آبان ماه | تفسیر دقیق فال حافظ امروز خود را ببینید!

فال حافظ نزد ایرانیان اعتبار بسیار دارد و این به دلیل تاثیر بسیار زیاد اشعار و غزلیات حافظ است. در ادامه نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید.

فال حافظ امروز 11 آبان ماه | تفسیر دقیق فال حافظ امروز خود را ببینید!
کد مطلب : 40762

فـال حـافـظ متولدین فروردین

شاهدان گر دلبری زین سان کنند

زاهدان را رخنه در ایمان کنند

هر کجا آن شاخ نرگس بشکفد

گلرخانش دیده نرگسدان کنند

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما فروردین ماهی عزیز نشان می دهد که غافل از حال خویش شده‌ای. تو بااستعداد و پرشور هستی که از تو برای رسیدن به موفقیت استفاده می‌کنند و خودت از قافله عقب مانده ای. سعی کن تو هم عقب نمانی و با بهره‌گیری از استعداد‌هایت به جایگاهی که شایسته‌ توست، برسی.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

نصیحتی کنمت یاد گیر و در عمل آر

که این حدیث ز پیر طریقتم یادست

غم جهان مخور و پند من مبر از یاد

که این لطیفه عشقم ز ره روی یادست

تـعـبـیـر فال حافظ:

نتیجه تفال به دیوان حافظ شما اردیبهشت ماهی عزیز این است که به آرزوهایی که در ذهن خود تصور کرده‌ای فکر کن. خود را در گذشته نگه ندار و همیشه آینده‌ای را که در پیش داری متصور شو. پایه و اساس زندگی‌ات را ریاکاری و دورویی قرار مده. زنجیری را که به پایت بسته‌ای باز کن و از نعمت‌های خدا لذت ببر زیرا این دنیا دو روز بیش نخواهد بود. در زندگی میانه‌رو باش تا از آن لذت ببری.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

دیشب به سیل اشک ره خواب می‌زدم

نقشی به یاد خط تو بر آب می‌زدم

ابروی یار در نظر و خرقه سوخته

جامی به یاد گوشه محراب می‌زدم

تـعـبـیـر فال حافظ امروز:

فال حافظ امروز شما خرداد ماهی عزیز نشان می دهد که حالا که فرصتی پیش آمده و بخت به تو روی آورده به نحو احسن از آن استفاده کن. به زودی خبر‌های خوشی را خواهی شنید. آینده‌ات را روشن‌تر می‌بینی و به رسیدن به اهداف والاتری فکر می‌کنی که با سعی و تلاش به آنها جامه عمل خواهی پوشاند ان‌شاءالله.

فـال حـافـظ متولدین تیر

دارای جهان نصرت دین خسرو کامل

یحیی بن مظفر ملک عالم عادل

دور فلکی یک سره بر منهج عدل است

خوش باش که ظالم نبرد راه به منزل

تـعـبـیـر نیت شما در فال حافظ:

فال حافظ امروز شما تیر ماهی عزیز این تفسیر را دارد که مورد ظلم و بی عدالتی واقع شده ای اما نگران نباش. عدل خداوند ستمکاران را به سزای اعمال شان خواهد رساند و آنکه تو را از مقصود بازداشت هرگز به مقاصد پلید خود نخواهد رسید. تو به آنچه نیت پاکت فرمان می دهد، عمل کن و از اندیشه های باطل دوری کن که خداوند روزی تو را می دهد و مشکلاتت را حل خواهد کرد.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

گفته لعل لبم هم درد بخشد هم دوا

گاه پیش درد و گه پیش مداوا میرمت

خوش خرامان می‌روی چشم بد از روی تو دور

دارم اندر سر خیال آن که در پا میرمت

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

نصیحت حافظ به شما مرداد ماهی عزیز این است که در زندگی‌ات تغییرات عظیمی را به وجود می‌آوری که این تغییرات هم مادی است و هم معنوی. به زودی از جایی به جایی دیگر نقل مکان خواهی کرد. جابجایی سخت است ولی نتیجه آن آسایش توست. افکار و آرزوهایی را که در سر داری عملی کن که از این زمان به بعد همه چیز خوش خواهد شد. مال و ثروتی را به دست می‌آوری ولی در عین حال کسی را هم از دست خواهی داد چراکه در انجام نذرهایت کوتاهی کرده‌ای.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

خنگ چوگانی چرخت رام شد در زیر زین

شهسوارا چون به میدان آمدی گویی بزن

جویبار ملک را آب روان شمشیر توست

تو درخت عدل بنشان بیخ بدخواهان بکن

تـعـبـیـر فال حافظ:

در تعبیر فال حافظ امروز شما شهریور ماهی عزیز آمده است که نگرانی را از دلت بیرون کن که خبرهای خوشی به تو خواهد رسید و زندگی ات رنگ و بوی دیگری را به خود می‌گیرد. دوران ناراحتی به سر می‌رسد و شاهد مقصود را در آغوش می کشی به شرط آنکه فرصت را غنیمت شماری. اجازه نده مغرضان تو را نا امید کنند.

فـال حـافـظ متولدین مهر

ز اخترم نظری سعد در ره است که دوش

میان ماه و رخ یار من مقابله بود

دهان یار که درمان درد حافظ داشت

فغان که وقت مروت چه تنگ حوصله بود

تـعـبـیـر فال حافظ:

حافظ امروز به شما مهر ماهی عزیز توصیه کرده است که اینکه خودت را با دیگران مقایسه می‌کنی کار اشتباهی است. از بخت و اقبالت گله مکن که تمام کارهای تو به زودی سر و سامان پیدا خواهد کرد. مانعی پیش پای تو است که با فکر و تدبیر خودت برداشته می شود. درد تو درمان پذیر است، کمی حوصله داشته باش.

فـال حـافـظ متولدین آبان

ای دل به هرزه دانش و عمرت به باد رفت

صد مایه داشتی و نکردی کفایتی

بوی دل کباب من آفاق را گرفت

این آتش درون بکند هم سرایتی

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

فال حافظ امروز شما آبان ماهی عزیز نشان می دهد که ظرفیت و توانایی بالایی در وجودت هست؛ تا می‌توانی بیشتر از آن بهره بگیر. لحظات گرانبهای عمر را بیهوده از دست نده. گمان نکن که دیگران از تو بهترند. در راه رسیدن به هدف بیخودی از دیگران گله و شکایت نکن و به اراده و توانایی های خود تکیه کن.

فـال حـافـظ متولدین آذر

شهره شهر مشو تا ننهم سر در کوه

شور شیرین منما تا نکنی فرهادم

رحم کن بر من مسکین و به فریادم رس

تا به خاک در آصف نرسد فریادم

تـعبـیـر فال حافظ:

آذر ماهی عزیز نیتی که امروز کردید این تفسیر حافظ را دارد که در همه کارها اعتدال را رعایت کن و آنها را با دقت انجام بده. دوستان خود را از یاد مبر تا در روزگار تنگدستی و نیاز به کمک تو بشتابند. خود را از پند و اندرز بزرگان بی نیاز ندان و غرور و تکبر را کنار بگذار.

فال حافظ متولدین دی

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت

ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی

هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما دی ماهی عزیز می گوید که در زندگی مراقب رفتار دیگران باش و با احتیاط عمل کن. سخنان بیهوده از کلامت خارج مکن و به حرفی که می‌زنی بیندیش. سخن حق و درست را می توان با آرامش و ملایمت به اثبات رساند. هر کسی را از راز دل خویش باخبر مکن. بهتر است کمی هم آینده نگر باشی.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

دوستان وقت گل آن به که به عشرت کوشیم

سخن اهل دل است این و به جان بنیوشیم

نیست در کس کرم و وقت طرب می‌گذرد

چاره آن است که سجاده به می بفروشیم

تفسیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما بهمن ماهی عزیز اینگونه تفسیر می شود که غم‌ها و ناراحتی‌ها را از دل بیرون کن و به فکر شادی و آرامش در زندگی باش. اگر عاقل باشی می توانی غم ها را به شادی تبدیل کنی. اگر به نتیجه مطلوب نرسیدی ناامید نباش. زندگی فراز و نشیب بسیار دارد.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

خوش خبر باشی ای نسیم شمال

که به ما می‌رسد زمان وصال

قصه العشق لا انفصام لها

فصمت‌ها هنا لسان القال

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

فال حافظ امروز شما اسفند ماهی عزیز می گوید که انتظارها به پایان رسیده و خبری را که مدت‌ها منتظرش بودی دریافت کردی. شاد باش که زمان وصال یار بسیار نزدیک است. قصه عشق شروع شده و زمان جدایی پایان یافته است. تو هم به کمال و جمال می رسی. میدان برای نشان دادن هنرهایت خالی است پس مرد میدان باش.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین