|

سهام عدالت | ارزش سهام عدالت

صفرتا صد واریز سود سهام عدالت به حساب وراث | واریز سود سهام عدالت امشب؟ + جزئیات

دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: واریز سود سهام عدالت منوط به برگزاری کامل مجامع شرکت‌های سرمایه‌پذیر است.

صفرتا صد واریز سود سهام عدالت به حساب وراث | واریز سود سهام عدالت امشب؟ + جزئیات
کد مطلب : 40777

مهدی حاجی‌وند، دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: واریز سود سهام عدالت منوط به برگزاری کامل مجامع شرکت‌های سرمایه‌پذیر یا به اصلاح شرکت‌هایی است که برخی از سهام آن‌ها در قالب سهام عدالت واگذار شده است.

او افزود: بعد از برگزاری مجامع شرکت‌ها یک مهلت قانونی دارند که طی این‌مهلت قانونی باید سود خود را برای تقسیم میان سهامداران واریز کنند بنابر این با توجه به این که کماکان از این مهلت قانونی برخوردار هستند دریافت‌های سود همچنان ادامه دارد تا مادامی که این دریافت‌های سود به یک نقطه برای تقسیم میان سهامداران نرسیده باشد نمی‌توان برای پرداخت آن زمان و میزان سود سهام عدالت مشخصی را اعلام کرد. به محض این که زمان و میزان پرداخت سود سهام عدالت مشخص شد حتما اطلاع‌رسانی دقیق صورت خواهد گرفت.

حاجی‌وند در ادامه بیان کرد: از سهامداران خواهش می‌شود خبر‌های سهام عدالت را از مراجع رسمی پیگیری کنند و اینکه برای دریافت سود سهام عدالت نیاز به مراجعه حضوری وجود ندارد همچین سهامداران نباید مبلغی را واریز کنند و در آخر هیچ لینک و نرم‌افزاری را باز نکنند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین