|

قیمت خودرو تارا پلاس در بازار آزاد مشخص شد | نوسان جدید قیمت خودرو که باید بدانید!

سدان جدید ایران خودرو یعنی تارا V1 پلاس در بازار آزاد قیمت گذاری شده است. این خودرو به میزان قابل توجهی از نسخه معمولی گران تر است.

 قیمت خودرو تارا پلاس در بازار آزاد مشخص شد | نوسان جدید قیمت خودرو که باید بدانید!
کد مطلب : 40785

با آغاز تحویل سدان جدید ایران خودرو به مشتریان، سرانجام قیمت خودرو تارا V1 پلاس در بازار آزاد مشخص شد. با بررسی آگهی های جدید ثبت شده در پلتفرم های خرید و فروش خودرو، متوجه محدوده قیمتی ۷۴۰ تا ۷۵۰ میلیون تومان می شویم. مشتریان این خودرو سود نزدیک به ۱۸۰ میلیونی را برای خودروی خود در نظر گرفته اند. این دقیقا همان روندی است. در قیمت گذاری تارا V4 هم دیده بودیم. بنظر می رسید با گذشت زمان قیمت تارا V4 در بازار آزاد تعدیل شود. اما اینگونه نبود. احتمالا همین رویه را برای تارا V1 پلاس در بازار آزاد داشته باشیم.

زیر کاپوت سدان جدید ایران خودرو ، یک پیشرانه ۱.۶ لیتری (TU5 پلاس) را داریم. خروجی های ۱۱۳ اسب بخار و ۱۴۴ نیوتن متر را ثبت می کند. تا اینجا همه چیز شبیه به نسخه دنده ای معمولی از تارا (نسخه V1) است. اما جعبه دنده تغییر کرده. در نسخه جدید به جای گیربکس ۵ سرعته دستی، جعبه دنده ۶ سرعته دستی جایگزین شده است.

نسخه V1 پلاس چراغ های جدید عقب با گرافیک متفاوت را دارد. آنتن کوسه ای هم به این خودرو اضافه شده است. در داخل جای شیشه بالابر ها عوض شده. حالا روی در آمده و در عقب هم زیر آرنجی اضافه شده است. در تارا V1 پلاس امکاناتی نظیر دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سنسور نور، سنسور باران، چراغ روشنایی روز، فرمان کمکی برقی، روردی های جدید، نمایشگر لمسی، دوربین دنده عقب، سنسور پارک عقب، زیر آرنجی جلو و عقب، تریم داخلی پارچه ای جدید، چراغ عقب جدید، چراغ خوشامدگویی، تهویه الکتریکی دستی، نمایشگر لمسی، اندروید اتو، اپل کار پلی و سنسور پایش باد تایرها دیده می شود.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین