|

وام بلاعوض | وام بلاعوضبه مردم | دریافت وام بلاعوض

خبرخوب / شرایط وام بلاعوض دولت اعلام شد| دریافت آنی وام بلاعوض 350 میلیون تومانی

معاون بازسازی بنیاد مسکن در خصوص تسهیلات در نظر گرفته شده به عنوان وام بلا عوض صحبت کرد.

خبرخوب / شرایط وام بلاعوض دولت اعلام شد| دریافت آنی وام بلاعوض 350 میلیون تومانی
کد مطلب : 40853

در سیل هفته گذشته شهر آستارا تنها ۲۰ واحد مسکونی به صورت کامل تخریب و در این سیل ۱۲۰۰ واحد مسکونی دچار خسارت تعمیری شده است.

به گفته ی معاون بازسازی بنیاد مسکن میزان تسهیلات هم برای واحدهای تعمیری در نظر گرفته شده و همانند واحدهای دیگری که ناشی از حوادث طبیعی خسارت دیده اند وام بلاعوض لازم پرداخت می‌شود.

او اظهار کرد: همانند گذشته تسهیلات برای واحدهای تخریبی ۳۵۰ میلیون تومان قرض‌الحسنه جودی تاکید کرد: خوشبختانه با انجام مقاوم سازی در این منطقه میزان خسارت‌های وارد شده بسیار کاهش یافت.

۸۰ میلیون تومان بلاعوض و برای واحدهای تعمیراتی ۵۰ میلیون تومان قرض‌الحسنه و ۲۰ میلیون تومان بلاعوض پرداخت می‌شود.

بانک رفاه کارگران در طرح حرکت برای مشتریان خود افدام به ارائه وام تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان با سود ۴ الی ۲۲ درصد می کند. سقف این وام برای اشخاص حقوقی ۳ میلیارد تومان است و دوره بازپرداخت نیز حداکثر ۳۶ ماهه (۳ سال) می باشد.

ابتدا باید بدانید که وام طرح حرکت, مشتریان بانک رفاه که دارای حساب جاری بدون دسته چک یا سپرده سرمایه‌ گذاری کوتاه‌ مدت هستند را شامل می شود و سقف وام برای اشخاص حقیقی ۵۰۰ میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی ۳ میلیارد تومان است.

برای اینکه مشمول دریافت این وام شوید نیاز به سپرده دارید و به سپرده شما بر حسب میانگین ۳، ۶ و ۹ ماهه وام تعلق می گیرد و سود وام از ۴ درصد تا ۲۲ درصد نیز بر اساس ماندگاری سپرده شما تعیین می شود.

شرط دیگر برای دریافت وام ۵۰۰ میلیونی طرح حرکت بانک رفاه این است که شما به بانک بدهکار نباشید و همچنین تا بحال چک برگشتی نیز نداشته باشید و برای دریافت وام بتوانید ضمانت های قابل قبول را به بانک ارائه دهید که می تواند ضامن رسمی باشد. البته اینکه چه ضمانت های دیگری می توان برای این وام ارائه داد به خوش حسابی شما و تصمیم شعبه مورد نظر بانک رفاه بستگی دارد.

همچنین برای دریافت این وام, ۱۰۰ هزار تومان بابت تشکیل پرونده و اعتبارسنجی از شما درخواست می شود.

مهلت زمانی افتتاح حساب نیز به منظور بهره مندی متقاضیان از طرح حرکت بانک رفاه تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ امکان پذیر می باشد.

اقساط وام طرح حرکت بانک رفاه چقدر است؟

با توجه به اینکه سقف وام طرح حرکت بانک رفاه ۵۰۰ میلیون تومان و میزان سود آن از ۴ تا ۲۲ درصد و حداکثر اقساط ۳۶ ماهه است و با فرض اینکه سود وام شما سالانه ۴ درصد باشد مبلغ قسط هر ماه شما ۱۴,۷۶۱,۹۹۲ تومان خواهد بود که باید به مدت ۳ سال پرداخت کنید و کل سود وام در این سه سال ۳۱,۴۳۱,۷۳۰ تومان می شود و با این حساب کل مبلغی که شما برای وام ۵۰۰ میلیونی در ۳۶ ماه باید به بانک برگردانید ۵۳۱,۴۳۱,۷۳۰ تومان می شود.

برای اشخاص حقوقی که مشمول وام طرح حرکت بانک رفاه هستند سقف وام ۳ میلیارد تومان است و اقساط ماهیانه در این حالت ۸۸,۵۷۱,۹۵۵ تومان و کل سود وام در ۳ سال ۱۸۸,۵۹۰,۳۸۰ تومان می شود.

دریافت وام 5 میلیاردی بانک سپه با سود 8 درصدی

مشتریان بانک سپه این امکان را دارند با سپرده گذاری کوتاه مدت عادی حداقل دو ماهه یا حداکثر 12 ماهه در یکی از شعب این مجموعه، تا 200 درصد سپرده خود وام دریافت کنند. این تسهیلات تحت عنوان طرح «نگین آتیه» ارائه شده است.

به نقل از رده، آن دسته اشخاصی که مایل به دریافت وام طرح نگین آتیه هستند باید بدانند که سقف این تسهیلات 5 میلیارد تومان و کف آن 2 میلیون تعیین شده است. افراد به منظور درخواست این تسهیلات باید حداقل 1 میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات مسدودی سپرده است اما در مدت زمان انسداد حساب به آن سود یک درصدی تعلق می‌گیرد. سود این وام بین 8 تا 23 درصد اعلام شده و به ازای کاهش هر 9 قسط، یک درصد از سود تسهیلات کم می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز به 60 ماه می‌رسد.

با توجه به حداکثر مبلغ وام، مدت زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، میزان هر قسط 140 میلیون و 952 هزار و 355 تومان است. کل سود تسهیلات به 3 میلیارد و 457 میلیون و 141 هزار و 327 تومان می‌رسد. مجموع رقم وام و سود آن نیز 8 میلیارد و 457 میلیون و 196 هزار و 327 تومان خواهد بود.

بانک سپه با ارائه طرح وام نگین آتیه چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

هدف اصلی بانک سپه از ارائه چنین تسهیلاتی، حفظ رقابت پذیری در بازار پول و پوشش مدیریت شده نیازهای تسهیلاتی گروه مشتریان هدف بانکداری خرد و اصناف، بهبود وضعیت مدیریت نقدینگی و رشد جریان‌های نقد ورودی پایدار از طریق تجهیز منابع و تداوم بخشی به خودگردانی منابع و مصارف طرح‌های سپرده – تسهیلاتی و… است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین