|

ثبت نام ایران خودرو | شرایط ثبت نام ایران خودرو| آغاز ثبت نام ایران خودرو

آغاز ثبت نام ویژه ایران خودرو بدون قرعه کشی | شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

ثبت نام ویژه ایران خودرو با تحویل ۳۰ روزه و بدون قرعه کشی آغاز شد.

آغاز ثبت نام ویژه ایران خودرو بدون قرعه کشی | شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟
کد مطلب : 40862

شرایط ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو منتشر شد. جدیدترین ثبت نام ایران خودرو مربوط به دو خودروی هایما ۷Xو s۵ است.

شرایط ثبت نام هایما ۱۴۰۲

همانطور که گفته شد ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو مربوط به دو خودروی هایما  ۷Xو s۵ است. بر اساس اطلاعیه  قیمت هایما ۷X حوالی یک میلیاردو۴۸۲ میلیون تومان است. همچنین بر اساس شرایط ثبت نام هایما بدون قرعه کشی ۱۴۰۲، برای خرید هایما S۵ باید حوالی ۹۹۳ میلیون به حساب ایران خودرو واریز کنید. موعد تحویل خودروهای ایران خودرو آبان ۱۴۰۲ برای این طرح به ترتیب ۳۰ و ۹۰ روزه اعلام شده است.

 ثبت نام ایران خودرو

ثبت نام ایران خودرو

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲ / سایت ثبت نام هایما

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی هایما تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

  • حداقل فاصله از آخرین خرید (تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه و سایر خودروسازان ۲۴ ماه میباشد.
  • ثبت نام هایما s۵ ۱۴۰۲ برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (و دارای تاریخ اعتبار) الزامی میباشد.
  • انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در اولویت بندی به اشخاص ثالث ( حتی به صورت وکالتی  نیز فروش حواله خودرو به صورت وکالتی ممنوع میباشد.
  • متقاضی باید در هنگام ثبت نام هایما بدون قرعه کشی ۱۴۰۲، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و برای واریز وجه، لازم است از کارت های بانکی به نام خود استفاده نماید.
  • شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.
  • فرد انتخاب شده، میبایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کدپستی) اقدام نماید.
  • امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

افرادی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان بخش اول اولویت زمستان۱۴۰۲ برای فروش فوری (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده می‌توانند دراین بخشنامه نسبت به ثبت نام هایما ۱۴۰۲  اقدام کنند.

آموزش ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو

بنابر تصمیمات انجام شده، عموم مردم و مشتریان برای خرید محصولات ایران خودرو می توانند در بازه‌های زمانی مختلفی که در قالب قرعه کشی پیش فروش یا فروش فوق‌العاده برگزار می شوند، شرکت کنند که در هر سری اتومبیل‌های مختلفی توسط این شرکت قرار می گیرند و شما می توانید برای خرید هر یک از محصولات بنابر علایق و سلایق خود اقدام کنید. با این وجود در هر قرعه کشی شما تنها یکبار می توانید شرکت کنید و تنها یک محصول را انتخاب کنید و برای خرید بیش از یک محصول با ارور متقابل وب سایت روبرو خواهید شد. با این حال از مهم ترین محصولات ایران خودرو می توان به پژو پارس، رانا، سمند، سمند سورن، پژو 206، پژو 405 و... اشاره کرد که از محبوب ترین خودروها در کشورمان هستند. 

برنامه فروش فوق‌العاده و پیش فروش 19 آبان ایران خودرو

جدیدترین برنامه فروش مجموعه ایران خودرو، به‌صورت فروش فوق‌العاده و پیش می‌باشد. در طرح فروش فوق‌العاده دو محصول سورن پلاس و پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7p و در طرح پیش فروش 5 محصول ایران خودرو شامل تارا دستی و اتوماتیک، دنا پلاس توربو شارژ دستی شش سرعته با فرمان برقی، دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک و رانا پلاس در رنگ‌های مختلف عرضه شده اند که متاقضیان می توانند از امروز پنج شنبه 19 آبان ماه سال 1401 در این طرح‌ها با داشتن صلاحیت‌های در نظر گرفته شده شرکت نمایند. لازم به ذکر است که بازه زمانی این قرعه کشی 4 روزه است و می توانید براساس آموزش ذیل اقدام به شرکت در قرعه کشی نمایید.

نام خودرو رنگ‌های قابل عرضه مبلغ قابل پرداخت (ریال)
پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7P سفید، مشکی متالیک، خاکستری 2.091.258.000
سورن پلاس سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، آبی کبود 2.614.221.000

طرح پیش فروش 19 آبان 1401 ایران خودرو

* تاریخ تحویل خودروهای ذیل حداکثر 1 سال (آبان 1402) می باشد.

نام خودرو رنگ‌های قابل عرضه مبلغ پیش پرداخت (ریال)
تارا دستی آبی رویال، آبی کبود، خاکستری، مشکی آبنوس، نقره‌ای 1.180.000.000
تارا اتوماتیک آبی رویال، آبی کبود، خاکستری، مشکی آبنوس، نقره‌ای 1.660.000.000
دنا پلاس توربو شارژ دستی شش سرعته با فرمان برقی خاکستری، سفید، مشکی 1.445.000.000
دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک خاکستری، سفید، مشکی آبنوس، نقره‌ای، نقره‌ای تیتانیوم 1.595.000.000
رانا پلاس خاکستری، سفید، مشکی، نقره‌ای 860.000.000

با این وجود، توجه داشته باشید که در حین ثبت نام باید قوانین بازه‌ای که برای قرعه کشی هستند را به‌صورت کامل و دقیق مطالعه کنید و درغیر اینصورت با وجود موفق شدن در قرعهکشی، هیچ اتومبیلی به شما تعلق نخواهد گرفت چرا که شاید شما یک بند از قوانین را رعایت نکرده اید. بنابراین حتما قبل از ثبت نام، باید به‌صورت کامل اطلاعیه شرکت را مطالعه کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین