|

خرید اقساطی خودرو | خرید اقساطی خودرو ایران خودرو | خرید اقساطی خودرو آبان ماه

خرید اقساطی خودروهای ایران خودرو | شرایط خرید از دم قسط خودرو چیست؟

شرایط خرید اقساطی خودروهای ایران خودرو به صورت از دم قسط اعلام شد.

خرید اقساطی خودروهای ایران خودرو | شرایط خرید از دم قسط خودرو چیست؟
کد مطلب : 40900
پیش فروش ایران خودرو  در کنار فروش فوق العاده از طرح های پرطرفدار ایران خودرو برای عرضه محصولاتش به مشتریان است. پیش فروش ایران خودرو با اهداف مختلفی نظیر تامین نقدینگی برای خودروسازها و تنظیم بازار انجام می گیرد. پیش فروش ایران خودرو در مراحل مختلف انجام می‌شود. خودروها در پیش فروش ایران خودرو با قیمت کارخانه موعد تحویل به مشتریان فروخته می‌شود. تازه ترین خبر درباره پیش فروش ایران خودرو را در ادامه بخوانید..

گروه صنعتی ایران‌ خودرو شرایط فروش فوتون تونلند اتوماتیک ویژه آبان‌ماه 1402 را اعلام کرد. در این شرایط پیکاپ فوتون تونلند G7 به روش اقساطی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. بهای این پیکاپ حدود یک میلیارد و 885 میلیون تومان اعلام شده. برای خرید این پیکاپ، مشتریان بایستی سه پیش‌پرداخت را در مراحل مختلف به شرکت ارائه دهند. پیکاپ فوتون تونلند G7 که ایران خودرو دیزل آن را پیکاپ اتوماتیک می‌نامد، در واقع نسل دوم این خودرو به حساب می‌آید.

پیش‌پرداخت اول برای خرید پیکاپ فوتون تونلند اتوماتیک حدود 188 میلیون تومان است که در زمان ثبت‌نام از مشتری دریافت می‌شود. پس از آن یک چک به مبلغ تقریبی 377 میلیون تومان و به تاریخ دوم آذرماه 1402 از مشتریان دریافت می‌شود. متقاضیان شرکت در شرایط فروش فوتون تونلند اتوماتیک می‌توانند یک پیش‌پرداخت دیگر را نیز برای کاهش مبلغ اقساط ارائه دهند. این پیش‌پرداخت در پایان آذرماه 1402 از مشتریان دریافت می‌شود و مبلغ آن 450 میلیون تومان است.

شرایط فروش فوتون تونلند اتوماتیک در پیش فروش ایران خودرو 

به نوشته دیجیاتو، موعد بازپرداخت مابقی قیمت خودرو بین یک الی سه سال تعیین شده است. البته در صورت ارائه پیش‌پرداخت 450 میلیون تومانی از سوی مشتری، او می‌تواند مدت اقساط را به 4 سال افزایش دهد. علاوه‌براین، درصورتی‌که این پیش‌پرداخت را ارائه دهید، خودرو یک ماه زودتر و در آذرماه 1402 به شما تحویل داده خواهد شد. در صورت عدم ارائه پیش‌پرداخت 450 میلیون تومانی، موعد تحویل خودرو دی‌ماه 1402 خواهد بود.

البته یک ماه صبر برای تحویل خودرو و عدم پرداخت 450 میلیون تومان به‌عنوان پیش‌پرداخت مرحله سوم، جنبه مثبتی برای متقاضیان دارد. در این صورت مشتریان از سود مشارکت 5 درصدی و سود انصراف 2 درصدی بهره‌مند خواهند شد. جریمه تأخیر در تحویل خودرو نیز در صورت تحویل فوتون تونلند در آذرماه معادل 2.5 درصد ماهانه است. این جریمه درصورتی‌که خودرو را دی‌ماه 1402 تحویل بگیرید، حاصل جمع سود مشارکت + 1 درصد سالیانه خواهد بود.

شرایط ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو منتشر شد. جدیدترین ثبت نام ایران خودرو مربوط به دو خودروی هایما ۷Xو s۵ است.

شرایط ثبت نام هایما ۱۴۰۲

همانطور که گفته شد ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو مربوط به دو خودروی هایما  ۷Xو s۵ است. بر اساس اطلاعیه  قیمت هایما ۷X حوالی یک میلیاردو۴۸۲ میلیون تومان است. همچنین بر اساس شرایط ثبت نام هایما بدون قرعه کشی ۱۴۰۲، برای خرید هایما S۵ باید حوالی ۹۹۳ میلیون به حساب ایران خودرو واریز کنید. موعد تحویل خودروهای ایران خودرو آبان ۱۴۰۲ برای این طرح به ترتیب ۳۰ و ۹۰ روزه اعلام شده است.

نام هایما

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی هایما تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

  • حداقل فاصله از آخرین خرید (تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه و سایر خودروسازان ۲۴ ماه میباشد.
  • ثبت نام هایما s۵ ۱۴۰۲ برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (و دارای تاریخ اعتبار) الزامی میباشد.
  • انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در اولویت بندی به اشخاص ثالث ( حتی به صورت وکالتی  نیز فروش حواله خودرو به صورت وکالتی ممنوع میباشد.
  • متقاضی باید در هنگام ثبت نام هایما بدون قرعه کشی ۱۴۰۲، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و برای واریز وجه، لازم است از کارت های بانکی به نام خود استفاده نماید.
  • شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.
  • فرد انتخاب شده، میبایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کدپستی) اقدام نماید.
  • امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

افرادی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان بخش اول اولویت زمستان۱۴۰۲ برای فروش فوری (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده می‌توانند دراین بخشنامه نسبت به ثبت نام هایما ۱۴۰۲  اقدام کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین