|

حمیدرضا مرادی | حمیدرضا مرادی درگذشت | عکس حمیدرضا مرادی

حمیدرضا مرادی بازیگر سریال کیمیا درگذشت | علت عجیب و آخرین عکس حمیدرضا مرادی

حمیدرضا مرادی بازیگر کیمیا که به عنوان چره پرداز نیز فعالیت داشت، دار فانی را وداع گفت.

حمیدرضا مرادی بازیگر سریال کیمیا درگذشت | علت عجیب و آخرین عکس حمیدرضا مرادی
کد مطلب : 40909

حمیدرضا مرادی بازیگر مدرسه پیرمردها و سریال پرطرفدار کیمیا که به عنوان چره پرداز نیز فعالیت داشت، دار فانی را وداع گفت.

زنده یاد حمیدرضا مرادی بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 1357 می باشد، او علاوه‌بر بازیگری به‌عنوان چهره‌پرداز نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشت. حمیدرضا مرادی متاسفانه امروز 15 آبان 1402 در سن 45 سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت.

حمیدرضا مرادی

فیلم های حمیدرضا مرادی

حمیدرضا مرادی نخستین بار در فیلم ماهی (زنده‌یاد کامبوزیا پرتوی) جلوی دوربین رفت و در دوره نوجوانی در فیلم‌های شاخص کودک و نوجوان دهه 70 ایفای نقش نمود، این بازیگر در آثاری چون کیمیا، دل دار، پاتال و آرزوهای کوچک، سفر جادویی،ماهی، مدرسه پیرمردها و... ایفای نقش نموده است.

وی سال ۱۳۵۷ در تهران متولد شد و از بازیگران مطرح دهه ۷۰ بود که از کودکی وارد حرفه بازیگری شده بود و در فیلم‌های سینمای کودک در کنار بازیگرانی همچون اکبر عبدی و رضا کیانیان ایفای نقش کرده بود؛ حمیدرضا مرادی در آثاری چون فیلم ماهی، مدرسه پیرمردها و سینمایی پاتال و آرزوهای کوچک، همچنین در سریال‌های تلویزیونی «کیمیا» و «دل‌دار» بازی کرده است، او علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان چهره‌پرداز نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشت.

محبوبه مرادی، خواهر این بازیگر نیز در گفت‌وگویی ضمن تأیید این خبر اظهار کرد: حمیدرضا صبح دیروز در محل کارش دچار ایست قلبی شد و درگذشت.

وی ادامه داد: برادرم سابقه هیچ بیماری‌ای نداشت و متأسفانه در ۴۵ سالگی به‌طور ناگهانی با ایست قلبی درگذشت.

مرادی خاطرنشان کرد: مراسم تشییع و خاک‌سپاری این بازیگر جوان، امروز، پانزدهم آبان ۱۴۰۲ در بهشت زهرا (س) انجام می‌شود

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی حمیدرضا مرادی بازی در سریال کیمیا بوده است. حمیدرضا مرادی سال 1394 سریال کیمیا نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با جواد افشار همکاری داشته است. حمیدرضا مرادی توانست با بازی در سریال کیمیا تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مهراوه شریفی‌نیا، مهدی پاکدل، پوریا پورسرخ و حسن پورشیرازی بر تجارب او افزود.

حمیدرضا مرادی علاوه‌بر سریال کیمیا، سال 1374 در سریال بهاران در بهار نیز بازی کرده است. حمیدرضا مرادی این‌بار با غلامرضا رمضانی یعنی کارگردان سریال بهاران در بهار و هنرمندانی چون رضا خندان، رضا بابک، پروین میکده و هما خاکپاش همکاری داشت.

با اینکه حمیدرضا مرادی را بیشتر بعنوان بازیگر می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. حمیدرضا مرادی علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان چهره‌پرداز نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار حمیدرضا مرادی در حرفه‌ی چهره‌پرداز، فیلم محمد رسول الله و سریال جلال‌الدین است.

در این سال‌ها حمیدرضا مرادی با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران مهوش وقاری با 2 مرتبه، سید فرید سجادی‌ حسینی با 2 مرتبه، احمدرضا اسعدی با 2 مرتبه، پروین میکده با 2 مرتبه و اکبر عبدی با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با حمیدرضا مرادی داشته‌اند.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی حمیدرضا مرادی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. حمیدرضا مرادی را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که 77% آثار وی سینمایی و 23% آثارش تلویزیونی است. در واقع حمیدرضا مرادی از مجموع 9 اثری که در کارنامه دارد، در 7 اثر در سینما با نام‌های فیلم عبور از تله، فیلم مستأجر، فیلم مدرسه‌ی پیرمردها، فیلم دره شاپرک، فیلم سفر جادویی، فیلم سکوت و فیلم ماهی به ایفای نقش پرداخته و در 2 اثر در تلویزیون با نام‌های سریال کیمیا و سریال بهاران در بهار بازی کرده است.

در بیوگرافی حمیدرضا مرادی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی حمیدرضا مرادی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار حمیدرضا مرادی در منظوم سر بزنید. همه 9 اثر مهم حمیدرضا مرادی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار حمیدرضا مرادی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر حمیدرضا مرادی در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی حمیدرضا مرادی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی حمیدرضا مرادی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال کیمیا محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی حمیدرضا مرادی کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم مستأجر محسوب می‌شود.

اگر در مورد بیوگرافی حمیدرضا مرادی نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران حمیدرضا مرادی کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی حمیدرضا مرادی، آثار حمیدرضا مرادی، جوایز حمیدرضا مرادی، همکاران حمیدرضا مرادی، گالری عکس حمیدرضا مرادی، قد حمیدرضا مرادی، وزن حمیدرضا مرادی، رنگ چشم حمیدرضا مرادی، وضعیت تأهل و همسر حمیدرضا مرادی، فرزندان حمیدرضا مرادی، حواشی حمیدرضا مرادی و کودکی حمیدرضا مرادی می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین