|

شهاب حسینی| شهاب حسینی و همسرش | پسر شهاب حسینی

عکس جذاب زن دوم شهاب حسینی | خانم چه اطواری داره

عکسی از زن دوم شهاب حسینی را در ادامه مشاهده می کنید که بسیار عجیب است گویا خانم عکاس حرفه ای و اینم مدلایی که خودش درمیاره.

عکس جذاب زن دوم شهاب حسینی | خانم چه اطواری داره
کد مطلب : 40927

شهاب حسینی یکی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون است.  عکس جدیدی از شهاب حسینی در فضای مجازی منتشر شد. شهاب حسینی اخیرا از همسر اول خود طلاق گرفته است و شهاب حسینی با ساناز ارجمند یکی از مدل های فضای مجازی ازدواج کرد. سریال پوست شیر با بازی شهاب حسینی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است.

شهاب حسینی

ازدواج شهاب حسینی

شهاب حسینی یکی از سلبریتی هایی است که در سن پایین ازدواج کرد و خانواده تشکیل داد. او در 22 سالگی با همسرش پریچهر قنبری آشنا شد و دو فرزند به نام های محمدامین، متولد 14 بهمن 1382 و امیرعلی متولد 20 مردادماه سال 1390، حاصل زندگی مشترک آنها می باشد.

ازدواج دوم شهاب حسینی با خانم ساناز ارجمند عکاس و فیلمبردار رسما اعلام شد. شهاب حسینی و همسرش ساناز ارجمند اولین بار در اکران فیلم "شین" در کنار یکدیگر دیده شدند.

در این مطلب از سوربان به موضوع ازدواج مجدد شهاب حسینی که این روزها جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرده است پرداخته ایم با ما در این مطلب همراه باشید.

ازدواج دوم شهاب حسینی با دختری که ۱۷ سال کوچکتر از اوست .شهاب حسینی پس جدایی از همسر اول خود، رسما برای بار دوم ازدواج کرد، شهاب حسینی  با یک هنرمند در عرصه عکاسی و از کارمندان خود ازدواج کرده است که همین چند روز پیش در اکران فیلم «شین» در کنار هم اولین بار دیده شدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین