|

قیمت خودرو | افزایش قیمت خودرو | قیمت خودرو فوتون

قیمت خودرو امروز چقدر شد؟ | رکورد عجیب قیمت خودرو امروز سه شنبه 16 آبان

قیمت خودرو امروز سه شنبه ۱۶ آبان ماه اعلام شد.

قیمت خودرو امروز چقدر شد؟ | رکورد عجیب قیمت خودرو امروز سه شنبه 16 آبان
کد مطلب : 40930

قیمت خودرو امروز سه‌شنبه 16 آبان 1402 دوباره برخلاف روز گذشته، با شیب جزئی افزایش دارد. بازار خودرو طی روزهای گذشته، رکودی شده و هر باری که افزایش می‌یابد، روز بعدی به صورت کاهشی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو امروز سه‌شنبه 16 آبان 1402 افزایش جزئی را تجربه می‌کند. بازار خودرو از آغاز هفته جاری، وارد رکود دیگری شده و هر روزی که افت قیمت مشاهده می‌شود، بازار خودرو در فردای آن روز افزایشی گزارش می‌شود.

نرخ دلار در روز گذشته، تغییر چندانی نداشته و به همین دلیل، توانایی تأثیرگذاری روی بازار خودرو را ندارد. رکود به وجود آمده در بازار، به قدری قوی است که حتی افزایش قیمت کارخانه خودروهای داخلی نیز نتوانست مردم را برای خرید از بازار ترغیب کند. بنابراین به وضوح می‌توان مشاهده کرد که دید مردم به بازار خودرو تغییر کرده و نگاه سرمایه‌ای از آن، برداشته شده است.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت برخی از خودروهای داخلی از آغاز روند معاملات امروز، افزایش جزئی دارد؛ اما کلیت بازار، باثبات است.

کوییک دنده‌ای R از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که طی از آغاز معاملات هفته جاری، هیچ تغییری نداشت اما امروز با افزایش سه میلیونی، روی نرخ 355 میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو 207i دنده دستی هاچ‌بک پرطرفدار ایران خودرو به شمار می‌رود که روز گذشته سه میلیون تومان کاهش داشت؛ امروز آن‌را جبران کرد و با افزایش سه میلیونی که نسبت به روز گذشته دارد، به نرخ 616 میلیون تومان رسیده است.

دنا پلاس 6 دنده توربوشارژ که قوی‌ترین سدان تولیدی ایران خودرو به شمار می‌رود. این خودرو با افت چهار میلیون تومانی که امروز تجربه کرد، به نرخ 741 میلیون تومان رسید.

تارا دستی V1 که جدیدترین نمونه از این سدان محسوب می‌شود، یکی از رکوردداران افت قیمت در بازار داخلی‌های امروز بوده است و با افت 15 میلیونی، به قیمت 727 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت خودرو

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای داخلی، امروز غالباً ثابت است و تغییر چندانی ندارد.

جک J4 آپشنال یکی دیگر از خودروهای اقتصادی و مونتاژی بوده که توسط کرمان موتور تولید می‌شود. این خودرو نیز با قیمت 735 میلیون تومانی روز گذشته خرید و فروش می‌شود.

آریزو 5 توربوشارژ جدید که یکی از سدان‌های مونتاژی مدیران خودرو محسوب می‌شود، امروز هیچ تغییری ندارد و با قیمت یک میلیارد و 100 میلیون تومان معامله می‌شود.

فونیکس آریزو 6 پرو که یکی دیگر از سدان‌های مونتاژی مدیران خودرو به شمار می‌رود؛ امروز تغییر قیمتی را تجربه نکرده و با همان نرخ یک میلیارد و 335 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

هایما 8S که از جدیدترین خودروهای مونتاژی ایران خودرو به شمار می‌رود که امروز، جزو معدود خودروهای مونتاژی تغییر قیمت یافته بازار محسوب می‌شود. این کراس‌اوور چینی با افزایش 30 میلیونی به قیمت یک میلیارد و 670 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت خودرو

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین