|

وام فوری | وام فوری دولتی | شرایط وام فوری

شرایط پرداخت وام فوری یکروزه دولتی | وام فوری بدون نوبت و ضامن برای همه مردم

وام فوری یکروزه دولتی بدون نوبت و ضامن برای همه مردم قابل استفاده است. در ادامه با شرایط دریافت آن آشنا می شوید.

شرایط پرداخت وام فوری یکروزه دولتی | وام فوری بدون نوبت و ضامن برای همه مردم
کد مطلب : 40941

افرادی که برای کسب و کار خود باید دفتر داشته باشند یا پزشکانی که مایل به افتتاح مطب شخصی هستند و کمبود نقدینگی دارند، در صورتی که مشتری بانک مسکن باشند امکان استفاده از تسهیلات «خرید مطب و دفترکار» این مجموعه را دارند.

اشخاصی که به منظور خرید مطب یا دفترکار به تسهیلات بانک مسکن احتیاج دارند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده جاری افتتاح کنند. ضمنا متقاضیان باید پروانه فعالیت و جواز کسب داشته باشند. سقف این وام فوری براساس محل سکونت متقاضیان متفاوت است. اگر متقاضی ساکن شهر تهران باشد، حداکثر مبلغ وام مذکور برای وی ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود. سقف این تسهیلات برای ساکنان شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر و دیگر شهرها به ترتیب، ۹۰۰ میلیون و ۷۰۰ میلیون تومان اعلام شده است. افرادی امکان دریافت این وام را دارند که سند ملک مورد نظر را به بانک ارائه بدهند. سود این تسهیلات ۲۳ درصد است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام مذکور به ۳۶ ماه می‌رسد.

به منظور پرداخت این وام، مشتریان باید رتبه اعتباری مناسب را داشته باشند. همچنین باید مدارک هویتی خود و اطلاعات مورد نیاز مطب یا دفتر محل کار را به شعبه تسهیلات دهنده ارائه بدهند.

مبلغ اقساط وام ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی چقدر است؟

با توجه به مبلغ وام برای ساکنان تهران، حداکثر مدت زمان بازپرداخت و نرخ سود، میزان هر قسط به ۴۶ میلیون و ۴۵۱ هزار و ۶۶۶ تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات، ۴۷۲ میلیون و ۲۵۹ هزار و ۹۷۱ تومان و جمع رقم وام و سود آن، ۱ میلیارد و ۶۷۵ میلیون و ۷۵۹ هزار و ۹۷۱ تومان خواهد بود.

دریافت وام ۵ میلیاردی بانک سپه با سود ۸ درصدی

مشتریان بانک سپه این امکان را دارند با سپرده گذاری کوتاه مدت عادی حداقل دو ماهه یا حداکثر ۱۲ ماهه در یکی از شعب این مجموعه، تا ۲۰۰ درصد سپرده خود وام دریافت کنند. این تسهیلات تحت عنوان طرح «نگین آتیه» ارائه شده است.سلام نو

 آن دسته اشخاصی که مایل به دریافت وام طرح نگین آتیه هستند باید بدانند که سقف این تسهیلات ۵ میلیارد تومان و کف آن ۲ میلیون تعیین شده است. افراد به منظور درخواست این تسهیلات باید حداقل ۱ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات مسدودی سپرده است اما در مدت زمان انسداد حساب به آن سود یک درصدی تعلق می‌گیرد. سود این وام بین ۸ تا ۲۳ درصد اعلام شده و به ازای کاهش هر ۹ قسط، یک درصد از سود تسهیلات کم می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز به ۶۰ ماه می‌رسد

با توجه به حداکثر مبلغ وام، مدت زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، میزان هر قسط ۱۴۰ میلیون و ۹۵۲ هزار و ۳۵۵ تومان است. کل سود تسهیلات به ۳ میلیارد و ۴۵۷ میلیون و ۱۴۱ هزار و ۳۲۷ تومان می‌رسد. مجموع رقم وام و سود آن نیز ۸ میلیارد و ۴۵۷ میلیون و ۱۹۶ هزار و ۳۲۷ تومان خواهد بود.

بانک سپه با ارائه طرح وام نگین آتیه چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

هدف اصلی بانک سپه از ارائه چنین تسهیلاتی، حفظ رقابت پذیری در بازار پول و پوشش مدیریت شده نیازهای تسهیلاتی گروه مشتریان هدف بانکداری خرد و اصناف، بهبود وضعیت مدیریت نقدینگی و رشد جریان‌های نقد ورودی پایدار از طریق تجهیز منابع و تداوم بخشی به خودگردانی منابع و مصارف طرح‌های سپرده – تسهیلاتی و… است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین