|

تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی امروز | تست شخصیت شناسی دقیق

تست شخصیت شناسی: کدام کفش را انتخاب می کنید | از جواب آن شوکه می شوید!

تست شخصیت شناسی زیر را حل کنید تا راز های پنهان شخصیتی شما فاش شود.

تست شخصیت شناسی: کدام کفش را انتخاب می کنید | از جواب آن شوکه می شوید!
کد مطلب : 40980

تست شخصیت شناسی در انواع مختلف وجود دارد. تست شخصیت شناسی به روانشناسان کمک زیادی می کند . برای شناخت بهتر خود می توانید تست شخصیت شناسی انجام دهید. کافی بگویید در این تست شخصیت شناسی اول کدام تصویر  را انتخاب می کنید ؟ شما با پاسخ دادن به این تست شخصیت شناسی می توانید به شخصیت خود بیشتر پی ببرید.

شخصیت خودتان را با انتخاب دقیق یکی از این 6 نوع کفش بشناسید .

تست شخصیت شناسی

شما زنی بسیار زیبا و مهربان هستید همین رفتار شما دیگران را به سمتتان جلب می کند . زنانی که این نوع کفش را انتخاب می کنند بسیار شهوتی و رفتار شهوانی دارند که مردان را به سمت خود جلب می کند . شما مدام عاشق مردان می شوید و بازیگوشی و معاشقه های زیاد شما مردان را به سمتتان می کشاند . شما از توجه مردان بسیار لذت می برید .

شما اصولا فردی هستید که می دانید از زندگی چه می خواهید . بسیار مغرور و اصولگرا هستید و بی عدالتی را نمی توانید تحمل کنید . شما نه تنها در نقاط قوت بلکه در نقاط ضعفتان هم توانایی مدیریت دارید . شما فردی هستید که استقلال را در زندگی تان پرورش دادید .

تست شخصیت شناسی

معمولاً به آنچه می خواهید می رسید و مقاومت در برابر خواسته هایتان برایتان سخت است. شما قوی، با اراده، بیانگر و پرشور هستید. شما عاشق توجه هستید! شما فردی شجاع، خلق و خوی گرم، اراده عالی برای پیروزی، خوش بینی هستید و دوست دارید ارتباط برقرار کنید و دوستان زیادی پیدا کنید. در عین مغرور بودن فردی انسان دوست هستید که حتی به همسایه خود هم یاری می رسانید.

تست شخصیت شناسی

افرادی که این نوع کفش را انتخاب می کنند تاثیر خوبی بر دیگران دارند . این افراد بسیار کنجکاو و شجاع هستند و با هر شرایطی در زندگی سازگار هستند . شما فردی پر تلاش هستید که دائما در حال یادگیری و ارتقا هستید بنابراین در طول زندگی دائم به دنبال چیز های جدید هستید .

تست شخصیت شناسی

شما فردی مرموز هستید که خیلی سخت به دیگران اعتماد می کنید . علاقه ای به این که غریبه ها را وارد زندگی شخصی تان بکنید ندارید و تحت هر شرایطی احساساتتان را کنترل می کنید . شما همیشه در هر مرحله از زندگی به هر چه که می خواهید می رسید.

تست شخصیت شناسی

شما فردی فردگرا هستید. هماهنگی و آرامش را ترجیح می دهید و به سادگی برای لذت و تحت تاثیر قرار دادن مردان طراحی شده اید. شما نیاز به حمایت دارید زیرا دنیای درونی شما بسیار ملایم و آسیب پذیر است . هیچ کس با شما خسته نخواهد شد چراکه بلند پرواز و عاشق رویاپردازی هستید .

فایده انجام تست شخصیت شناسی یا آزمون شخصیت شناسی چیست؟

آیا نتیجه تست شخصیت شناسی معتبر است؟ روان‌شناس با انجام آزمون شخصیت شناسی به چه نتایجی می‌رسد؟ اینها سؤالاتی است که افراد هنگام مراجعه به روانشناس و پیشنهاد انجام تست شخصیت‌شناسی می‌پرسد.

روان‌شناسان و روانپزشکان هم مانند هر پزشک دیگری برای رسیدن به بهترین نتیجه و درک رفتار و افکار بیمار باید ارزیابی‌هایی را انجام دهند. یکی از راه‌های تشخیص بیماری و انتخاب بهترین درمان انجام تست روان‌شناسی است. اگر تصور می‌کنید دچار بیماری فکری شده‌اید و عملکرد شما تحت افکار خاصی مختل شده است و یا در مشکلات و تصمیم‌گیری‌های زندگی نیاز به کمک تخصصی دارید، حتماً با یک دکتر روانشناس مجرب و ماهر مشورت کنید.

در وب‌سایت دکترتو می‌توانید لیستی از بهترین روان‌شناسان کشور را ببینید. علاوه بر مشاوره تلفنی و آنلاین، با استفاده از سامانه نوبت‌دهی غیرحضوری هم می‌توانید نسبت به تعیین وقت ویزیت از روانشناس مورد نظرتان اقدام کنید.

ارزیابی روان شناختی چیست؟

ارزیابی روان‌شناختی مجموعه‌ای از آزمایش‌هایی است که توسط روانشناس انجام می‌شود. روانشناس از این طریق اطلاعاتی در مورد تفکر، احساس، رفتار و واکنش افراد به دست می‌آورد. از این یافته‌ها برای تهیه گزارشی از توانایی‌ها و رفتار افراد استفاده می‌شود. این گزارش‌های روانشناسی مبنایی برای ارائه توصیه‌های درمانی لازم است. شخصیت شناسی یکی از پرمخاطب‌ترین رشته‌های روانشناسی است.

ارزیابی‌ها و گزارش‌های روان‌شناختی در زمینه‌های دیگر هم استفاده می‌شود. به‌عنوان‌مثال جوانان برای برنامه‌ریزی‌های شغلی و فرایند درخواست شغل می‌توانند با استفاده از ارزیابی روان‌شناختی بهترین انتخاب را داشته‌باشند. در سیستم آموزش هم از این تست‌ها برای ارزیابی توانایی یادگیری و پیشرفت درسی دانش‌آموزان استفاده می‌شود.

روش‌های مورد استفاده در تست شخصیت شناسی عبارت‌اند از:

    مصاحبه

    مشاهده

    ارزیابی کتبی

    مشورت با سایر متخصصان سلامت روان

    آزمون‌های روانشناسی معتبر.

آزمون‌های روانشناسی در زمینه‌های مختلفی استفاده می‌شوند. به‌عنوان‌مثال از تست هوش برای ارزیابی هوش یا استعداد شخص استفاده می‌شود. یکی از آزمون‌های روان‌شناسی تست شخصیت شناسی است. این نوع تست روانشناسی بر بررسی ویژگی‌های شخصیتی افراد تمرکز دارد. روانشناس با این تست درون‌گرا یا برون‌گرا بودن فرد را ارزیابی می‌کند. همچنین نحوه واکنش به موضوعات مختلف در این نوع تست تشخیص داده می‌شود.

تست شخصیت شناسی چیست؟

تست شخصیت شناسی ابزاری برای ارزیابی شخصیت فرد است. در این نوع آزمون‌ها از تکنیک‌هایی برای شناسایی الگوهای صفاتی فرد در موقعیت‌های مختلف استفاده می‌شود. از آزمون شخصیت شناسی می‌توان برای تشخیص بالینی، مداخلات درمانی و پیش‌بینی واکنش افراد در شرایط مختلف استفاده کرد.

شخصیت چیزی است که ما هرروزه به طور غیررسمی آن را در خودمان و بقیه ارزیابی می‌کنیم. زمانی‌که در مورد خود یا دیگران صحبت می‌کنیم، بارها به ویژگی‌های شخصیتی فرد اشاره می‌کنیم. روان‌شناسان هم همین کار را در سطح علمی‌تر و سیستماتیک انجام می‌دهند.

انجام و تفسیر تست‌های روان‌شناسی، تست هوش و تست شخصیت شناسی بر عهده روانشناس است؛ بنابراین برای انجام این تست‌ها بهتر است به روانشناس مراجعه کنید. هرچند این تست‌ها در اینترنت هم زیاد هستند اما اعتباری ندارند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین