|

تست هوش | سرگرمی | تست بینایی

فقط یه نابغه واقعی زیر 5 ثانیه فقیر و پیدا میکنه | تست هوش

یک نابغه می تواند در 5 ثانیه پسر فقیر را شناسایی کند!

فقط یه نابغه واقعی زیر 5 ثانیه فقیر و پیدا میکنه | تست هوش
کد مطلب : 41030

سوالات معمایی فراوانی در شبکه های اجتماعی منمتشر می شوند. در بسیاری از این سوالات آنچه که مورد توجه قرار می گیرد، جلب تمرکز و دقت مخاطبان نسبت به این تصاویر معمایی است. در واقع آنچه که سبب موفقیت در این نوع از سوالات می شود، بالا بردن دقت وتمرکز است و افراد با یافتن یک نشانه کوچک می توانند به نتیجه دست پیدا کنند.

به باور محققان زندگی جدید اگر چه به شیوه بسیار زیادی توانسته است رفاه را برای بشر به همراه آورد، اما روز به روز زمینه کاهش فعالیت او را نیز فراهم کرده است. کاهش فعالیت های جسی و مغزی می تواند در بلند مدت آسیب های فراوانی به سلامت جسم و روح وارد کند. یک ورزش منظم، سلامت جسم را تضمین می کند. همچنین بازی های فکری می تواند ضمن افزایش فعالیت مغز، سلامت آن را تضمین کند. با یک سوال تصویری جدید در آزمون شناسایی پسر فقیر مغز خود را ورزش دهید. 

تست هوش شناسایی پسر فقیر

همانطور که اشاره شد سوالات تصویری به خوبی می توانند در بلند مدت دقت و تمرکز شما را افزایش دهند. مغز ما به دلیل توجه به کلیات، پس از مدتی نمی تواند بر روی جزئیات متمرکز شود. این سوالات زمینه را فراهم می کند تا شما به جزئیات یک تصویر توجه کنید. در واقهع توجه به جزئیات کلید حل همه سوالات معمایی تصویر است.

در تصویر آزمون شناسایی پسر فقیر شما با تصویر جالبی روبرو هستید. سه کودک را مشاهده می کنید که هر کدام سبک پوشش خاصی دارد. از این سه کودک یکی به معنی واقعی فقیر است. اما دو کودک دیگر به نظر نمی رسند فقیر باشد. شما باید بتوانید کودک فقیر را شناسایی کنید. اما در خاطر داشته باشید که برای ارائه پاسخ تنها 5 ثانیه فرصت دارید. به تصویر و جزئیات آن دقت کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش پسر فقیر

همانطور که اشاره شد ارائه پاسخ به این سوال تصویری در آزمون شناسایی پسر فقیر مبتنی بر میزان دقت، تمرکز و تیزبینی شماست و اساسا هدف این سوالات تصویری بالا بردن میزان تمرکز و دقت شماسست. اگر در یافتن پاسخ هنوز یکنتیجه نرسیدید، می توانید به بالا مراجعه کرده و تصویر را با دقت بیشتر ی مورد بررسی قرار دهید.

.

.

.

.

.

.

برای پاسخ می توانید به تمام لباس ها و ویژگی هایی که دارند توجه کنید. جواب پسر نوجوان شماره 3 است. مشخص است که نوجوان اول فقیر نیست، فقط دعوا می کند. همین باعث شده که لباس او پاره باشد. پسر نوجوان دوم نیز شلوار جین پاره مد روز که پارگی هایی دارد، پوشیده است. اما نوجوان سوم واقعا فقیر است. اگر چه لباس های او پار هنیست، اما اوکفش هایی دارد که پاره هستند و احتمالا او نتوانسته کفش جدیدی برای خود تهیه کند.

تست هوش

منبع:چشمک

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین