|

تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی| انتخاب یک فنجان چای نشان می دهد آیا حساس هستید یا پوست کلفت؟

تست شخصیت شناسی : وقت آن رسیده که جنبه‌ای از خود را که ممکن است ندانید، آشکار کنید. برای چالش آماده‌اید؟ اکنون رمز و راز شخصیت خود را پیدا کنید.

تست شخصیت شناسی| انتخاب یک فنجان چای نشان می دهد آیا حساس هستید یا پوست کلفت؟
کد مطلب : 41116

خبرنگار: علی طاهری

تست شخصیت شناسی در انواع مختلف وجود دارد. تست شخصیت شناسی به روانشناسان کمک زیادی می کند . برای شناخت بهتر خود می توانید تست شخصیت شناسی انجام دهید. کافی بگویید در این تست شخصیت شناسی اول کدام تصویر  را انتخاب می کنید ؟ شما با پاسخ دادن به این تست شخصیت شناسی می توانید به شخصیت خود بیشتر پی ببرید.

.

.

.

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که شخصیت حساسی دارید یا خیر؟ تست شخصیتی که در ادامه وجود دارد این واقعیت را برای شما آشکار می کند که شما تا چه حد حساس هستید.

کاری که باید انجام دهید این است، به تصویر زیر نگاهی بیندازید که شامل سه فنجان چای مختلف است،  یکی را انتخاب کنید که بیشتر به آن علاقه دارید. اما به یاد داشته باشید، بیش از حد به آن فکر نکنید! اولین انتخاب شما بهترین گزینه برای شما است.

تست شخصیت

اگر فنجان چای ۱ را انتخاب کردید:

اگر به اولین فنجان چای جذب شدید، فردی با شخصیت بسیار حساس هستید. شما از احساسات خود آگاه هستید و از ابراز آنها نمی‌ترسید. این ممکن است به این معنی باشد که شما راحت‌تر صدمه می‌بینید، همچنین به این معنی است که شادی، عشق و نشاط را در سطح عمیق‌تری تجربه می‌کنید.

به یاد داشته باشید، حساس بودن یک نقطه ضعف نیست، بلکه یک قدرت است. به شما امکان می‌دهد دیگران را درک کنید و با آنها همدلی کنید.

اگر فنجان چای ۲ را انتخاب کردید:

انتخاب فنجان دوم چای نشان می‌دهد که شما پوست کلفت و مقاوم هستید. شما می‌توانید انتقادات و موقعیت‌های دشوار را بدون اینکه اجازه دهید شما را برنجانند از سر بگذرانید و از آن‌ها عبور کنید.

این قدرت ابزار قدرتمندی است که شما را قادر می‌سازد از سختی‌ها عقب نشینی کنید. با این حال، به یاد داشته باشید که گاهی اوقات مراقب خود باشید. اشکالی ندارد که آسیب پذیر باشید و احساسات خود را به اشتراک بگذارید.

اگر فنجان چای ۳ را انتخاب کردید:

اگر سومین فنجان چای توجه شما را جلب کرد، شما هم پوست کلفتید و هم روحیه حساسی دارید. شما می‌دانید که چه زمانی از احساسات خود محافظت کنید و چه زمانی اجازه دهید آنها نشان داده شوند.

شما می توانید در فراز و نشیب های زندگی با قدرت حرکت کنید.

به یاد داشته باشید، داشتن تعادل بین حساسیت و پوست گلفتی یک ویژگی نادر و خاص است.

مهم نیست که کدام فنجان چای را انتخاب کرده‌اید، به یاد داشته باشید که هر ویژگی شخصیتی نقاط قوت و چالش‌های خود را دارد. آنچه هستید را در آغوش بگیرید و به یادگیری و رشد ادامه دهید.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین