|

تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت

تست شخصیت شناسی | متولدین این ماه تو بی ادبی هیچی کم ندارند

متولدین هر ماه خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارند. اخلاق متولدین هر ماه بر اساس ماه تولدشان با یک دیگر متفاوت است.

تست شخصیت شناسی | متولدین این ماه تو بی ادبی هیچی کم ندارند
کد مطلب : 41157

خبرنگار:علی طاهری

اگه می خوای بدونی میزان بی ادبی متولدین هر ماه چقدره و افراد بی ادب متولد کدوم ماه اند با ما همراه باشید.

بهمن

بهمن ماهی ها افراد خیلی خلاق و نوآوری هستند. به حقوق بشر خیلی زیاد توجه می کنند؛ اما همیشه منطقی رفتار نمی کنند. گاهی خیلی تند و تیز صحبت می کنند و شاید رفتارشان بی ادبانه به نظر برسد و اطرافیان را ناراحت کند.

مرداد

مرداد ماهی ها همیشه ایده های ناب در سر دارند؛ اما گاهی اوقات آنقدر عصبانی می شوند که هیچ کس جلودار آن ها نیست و خیلی راحت حرف شان را می زنند و ممکن است یک رفتار بی ادبانه از خود نشان دهند.

آبان

آبان ماهی ها افراد ماجراجویی هستند؛ بنابراین ممکن است در بعضی از شرایط در لیست افراد بی ادب قرار بگیرند. بی ادبی آن ها زمانی است که از موضوعی عصبانی باشند که خیلی راحت آن را به زبان می آورند. اگر هم دیگران بخواهند آن ها را متهم به اشتباه کردن کنند، احتمالاً با بی ادبی آن ها مواجه می شوند.

شهریور

شهریور ماهی ها افراد منتقد، جزئی نگر و سخت کوشی هستند. خیلی دوست دارند که فرد تاثیرگذار باشند اما گاهی رفتار طعنه ‌آمیزی از خود نشان می دهند و با نیش و کنایه صحبت می‌ کنند که گاهی این رفتار از نظر دیگران بی ادبانه به نظر می رسد و اطرافیان را آزرده خاطر خواهد کرد.

دی

بی ادبی دی ماهی ها کمی شبیه به بی ادبی شهریور ماهی ها است. دی ماهی ها افراد با دقتی هستند و خیلی با احساس رفتار می‌ کنند؛ اما گاهی اوقات به دلیل بعضی شرایط ممکن است رفتار بی ادبانه ای از خود نشان دهند که باعث رنجش اطرافیان شود.

فروردین

فروردین ماهی ها هم خیلی رک صحبت می ‌‌کنند. افراد با انگیزه ای هستند و می‌دانند که کار یا حرف شان را از کجا شروع کنند؛ اما گاهی اوقات در بعضی از شرایط مخصوصاً با بزرگتر های خود درست صحبت نمی کنند و رفتارشان از نظر بقیه بی ادبانه به نظر می رسد.

منبع:نمناک

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین