|

تعطیلی مدارس

مدارس در روز چهارشنبه 22 آذر تعطیل است؟ | جزئیات تعطیلی مدارس

با توجه به ورود سامانه بارشی به کشور و سرد شدن هوا، احتمال می رود مدارس به دلیل برودت هوا در برخی استان ها تعطیل اعلام شود.

مدارس در روز چهارشنبه 22 آذر تعطیل است؟ | جزئیات تعطیلی مدارس
کد مطلب : 41488

خبرنگار: علی طاهری

با توجه به ورود سامانه بارشی به کشور و سرد شدن هوا، احتمال می رود مدارس به دلیل برودت هوا در برخی استان ها تعطیل اعلام شود.

 

تکمیلی1// وضعیت آلودگی هوا در این استان قرمز شد

آلودگی هوا در خوزستان همچنان ادامه دارد به‌طوری‌که همزمان با بیستمین روز از آذرماه وضعیت چند نقطه از این استان قرمز است.

 

تکمیلی 2// پیش بینی هواشناسی درباره بارش‌های زمستان

احد وظیفه درباره پیش‌بینی بارش‌های دی‌ماه در کشور، اظهار کرد: به‌صورت مشخص اکثر مدل‌های عددی برای دی‌ماه و بهمن امسال اجراشده نشان می‌دهد شرایط زمستانه بارش‌ها تقریباً نرمال خواهد بود.

وی ادامه داد: البته هیچ قطعیتی در این پیش‌بینی نیست،‌ اما مطابق پیش‌بینی عددی شاید بارش‌ها دچار تغییراتی شود که آن هم به‌دلیل پدیده‌هایی است که در بازه فصلی قابل پیش‌بینی نیست، ان‌شاءالله شرایط بارش‌ها خوب خواهد بود.

 

تکمیلی 3// مدارس اصفهان تعطیل شد

منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، با اشاره به مصوبات کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان، گفت: باتوجه به سکون جو، وارونگی دما و افزایش غلظت و انباشت آلاینده‌ها فردا چهارشنبه ۲۲ آذرماه تمامی مقاطع تحصیلی در نواحی شش‌گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان و مناطق آموزش و پرورش فلاورجان، پیربکران، نجف‌آباد، خمینی‌شهر، شاهین شهر، برخوار، مبارکه، زرین شهر و فولادشهر غیرحضوری خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان بیان کرد: مهدهای کودک و مراکز پیش‌دبستانی در مناطق ذکر شده تعطیل است و افرادی که به بیماری زمینه‌ای، قلبی و عروقی مبتلا هستند و مادران شاغلی که فرزند مقطع ابتدایی و زیر شش سال دارند می‌توانند با موافقت مدیر خود از شرایط دورکاری و مرخصی بهره مند شوند.

 شیشه فروش خاطرنشان کرد: ممنوع بودن هرگونه فعالیتی که منجر به افزایش آلاینده ها گردد از جمله عملیات خاکبرداری، ساختمانی، حمل‌ونقل مصالح و آتش زدن بقایای گیاهی همچنان مورد تأکید کارگروه است.

 وی درخصوص اجرای طرح زوج و فرد، متذکر شد: طرح محدودیت تردد خودروها به صورت زوج وفرد فردا نیز در اصفهان از ساعت ۸ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱ اجرایی خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار کرد: تیم‌های گشت و نظارت در استان اصفهان به صورت شبانه روزی و با جدیت فعالیت می‌کنند.

شیشه فروش رعایت موارد بهداشتی و استفاده از ماسک را برای همه افراد ضروری دانست و عنوان کرد: استفاده از ماسک، کاهش تردد و عدم حضور در فضاهای باز، خیابان‌های پرترافیک و کاهش فعالیت‌های صنایع و صنوف، عدم استفاده از خودروهای شخصی و پرهیز از ورزش در فضای باز از تأکیدات این کارگروه برای سلامت عموم است.

وی تصریح کرد: با عبور امواج ناپایدار از بعدازظهر فردا به تدریج شاهد کاهش غلظت آلاینده‌ها و به تدریج بارش در سطح استان خواهیم بود.

 

 

در حال تکمیل...

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین