|

تعطیلی مدارس

مدارس در روز دوشنبه 27 آذر تعطیل است؟ | جزئیات تعطیلی مدارس

با توجه به ورود سامانه بارشی از روز یکشنبه به کشور احتمال می رود مدارس به دلیل برودت هوا در برخی استان ها تعطیل اعلام شود.

مدارس در روز دوشنبه 27 آذر تعطیل است؟ | جزئیات تعطیلی مدارس
کد مطلب : 41580

خبرنگار: علی طاهری

با توجه به ورود سامانه بارشی از روز یکشنبه به کشور احتمال می رود مدارس به دلیل برودت هوا در برخی استان ها تعطیل اعلام شود.

 

تکمیلی1// هشدار هواشناسی | برف و باران در راه کشور

پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد امروز در نیمه غربی کشور جو آرام و پایداری همراه با روند افزایش دما مستقر شده و در نیمه شرقی نیز وزش باد پدیده حاکم است.

 از اوایل شب یکشنبه در شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و غرب سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

دوشنبه با تقویت جریانات سرد شمالی روی دریای خزر بارش باران و برف در اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و برخی مناطق آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی روی می‌دهد. شدت بارش‌های دوشنبه برای گیلان و مازندران است.

سه‌شنبه با گذر موج تراز میانی جو از نیمه جنوبی کشور در برخی مناطق خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و جنوب فارس افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده دور از انتظار نیست. چهارشنبه در برخی مناطق هرمزگان و ارتفاعات جنوب شرق فارس بارش پراکنده پیش‌بینی شده است.

امروز و فردا در نوار شمالی کشور افزایش نسبی دما و طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه کاهش نسبی دما به‌ویژه در سواحل دریای خزر پیش‌بینی می‌شود. شنبه و یکشنبه دریای عمان و دوشنبه دریای خزر مواج است.

توصیف سامانه: وزش باد به نسبت شدید و افزایش ارتفاع موج

زمان شروع: صبح شنبه 1402/09/25

زمان پایان: بعدازظهر یکشنبه 1402/09/26

نوع مخاطره: افزایش بیشینه سرعت وزش باد تا 24 نات و افزایش ارتفاع موج بیش از 1 متر در سواحل و مناطق دور از ساحل بیش از 1.5 متر.

منطقه اثر: شنبه 1402/09/25 و یکشنبه 1402/09/26: مناطق ساحلی و دور از ساحل استان های هرمزگان و غرب سیستان و بلوچستان در تنگه هرمز و دریای عمان.

اثر مخاطره: اختلال در تردد و فعالیت های دریایی، حتمال آسیب به شناورها به‌ویژه شناورهای سبک، احتمال خسارت به تأسیسات ساحلی و فراساحلی همچنین اختلال موقت در فعالیت‌های ساحلی و فراساحل و سکوهای نفتی.

توصیه: ممانعت از فعالیت های تفریحی، منع تردد شناورهای سبک و قایق های صیادی، اتخاذ تمهیدات لازم جهت فعالیت های دریایی ساحلی و فراساحلی و سکوهای نفتی.

  

تکمیلی 2// فوری | مدارس ابتدایی تهران تعطیل شد

معاون استاندار تهران: کودکستان‌ها و مدارس ابتدایی استان تهران به غیر از فیروزکوه و بخش رودبارقصران در دو نوبت صبح و عصر فردا دوشنبه 27 اذر غیرحضوری شد.

 

 

در حال تکمیل...

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین