|

فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد فردا 27 آذر ماه | نیت کنید و با فال ابجد از آینده خود با خبر شوید

فال ابجد خود را در سایت ما بخوانید.

فال ابجد فردا 27 آذر ماه | نیت کنید و با فال ابجد از آینده خود با خبر شوید
کد مطلب : 41591

خبرنگار: علی طاهری

فال و طالع بینی یک پیشگویی از آینده و اتفاقات آن میباشد. فال انواع بسیاری دارد که ما در سایت خود سعی کرده ایم آن را بصورت روزانه و دقیق برای شما قرار دهیم . فال هایی که در فضای مجازی میخوانید خیلی دقیق نیستند و فال ها را برای سرگرمی بخوانید و تمام برنامه های آینده خود را با آنها تغییر ندهید.

 

فـال ابجد روزانه متولدین فروردین

در زمینه‌های اقتصادی احتیاط کن. از بحث و گفت‌وگو کناره بگیر. بدون دلیل وارد مسایل دیگران می‌شوی و آخر سر بیشتر تقصیرها به گردن تو می‌افتد. بگذار هر کسی خودش مسایلش را حل کند.

فـال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت

اگر می‌خواهی به جایی بروی کارهایت را سریع‌تر انجام بده. اواخر تابستان انتظار هر نوع تغییر و تحولی می‌رود. باید بااحتیاط عمل کنی. مسایل مهمی می‌توانند پیش بیایند. اما پس از مدتی آرامش فرا می‌رسد.

فـال ابجد روزانه متولدین خرداد

تا می‌توانی کتاب بخوان. کارهای دستی و هنری هم برایت خوب است. کوشش نکن زیاد مورد توجه قرار بگیری چرا که در نهایت ممکن است همه چیزهایی را که برای آن مدت‌ها زحمت کشیده‌ای را کم‌کم از دست بدهی.

فـال ابجد روزانه متولدین تیر

عشق مانند گلی است که احتیاج به نگهداری دارد. پس با مهر و محبت دست کسی را که دوست داری بگیر و بگذار معنای دوست داشتن را خالصانه درک کنی.

فـال ابجد روزانه متولدین مرداد

دوستان را دور خودت جمع کن و زمانی را با آنها لذت ببر. کارهای جدیدی را شروع می‌کنی و در آنها موفق خواهی شد. در کسب علم و دانش کوشا باش تا از هم‌سن و سال‌هایت عقب نیفتی.

فـال ابجد روزانه متولدین شهریور

از دست کسی عصبانی نشو دیگران برای سرگرمی خودشان حرف‌هایی می‌زنند که باعث عصبانیت تو می‌‌شود. به آنها بگو که اهل شوخی نیستی و این جور شوخی‌ها را دوست نداری.

فـال ابجد روزانه متولدین مهر

قابلیت هر کاری را داری. فقط باید اعتماد به نفس داشته باشی و شروع کنی. در لباس پوشیدن و زندگی نظم خاصی داری.

فـال ابجد روزانه متولدین آبان

درگیر ساختن بنایی خواهی شد و یا درگیر خرید و فروش ملکی خواهی بود که در آخر برایت سودآوری دارد. اگر کسالت یا بیماری‌ای داری با مراجعه به پزشک حتما بهبود می‌یابی.

فـال ابجد روزانه متولدین آذر

فردی خوش‌بین هستی. در عشق پیشقدم می‌شوی زیرا دارای احساس لطیفی هستی. در برابر کسی که تو را تحقیر کند مقابله می‌کنی. گاهی از زندگی خود ناراضی می‌شوی. 

فـال ابجد روزانه متولدین دی

در زندگی چیزی از دیگران کمتر نداری. خداوند نعمات زیادی به خانواده‌ات داده است. او همیشه و در همه حال ما را امتحان می کند. در زندگی شادمان هستی. فقط به خدا توکل کرده و نیازمندان را فراموش نکن.

فـال ابجد روزانه متولدین بهمن

اگر می‌خواهی روزبه‌روز در کارهایت پیشرفت کنی اساس کارت ایمان و بندگی خداوند باشد. با خلوص نیت در راه رضای خداوند کوشا باش و از غرور و خودخواهی بپرهیز تا محبوب خلق خدا باشی.

فـال ابجد روزانه متولدین اسفند

برای یکی از خواسته‌هایت باید سختی‌ها زیادی را متحمل شوی وگرنه از آن چشم بپوشان. یکی از افراد خانواده‌ات دچار گرفتاری می‌شود با حوصله و صبر به کمک او بشتاب.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین